شرکت بیمه خواسته به پرداخت 2.5 Rs لاخ و علاقه برای امتناع از درخواست بر روی زمین از بیماری عدم افشای

insurance, insurance companyاین کمیسیون گفت: این امر می تواند ناعادلانه اجازه می دهد تا شرکت های بیمه به شانه خالی کردن از مسئولیت خود را به رکورد مورد بیماری بیمه شده است.

جدید Delhi منطقه مصرف کننده فروم خواسته است حداکثر نیویورک زندگی بیمه به پرداخت 2.5 Rs لاخ همراه با علاقه و جبران خسارت به دارنده سیاست نامزد برای نماینده ادعا در زمینه عدم افشای بیماری.

این شرکت خواسته شده است به پرداخت نیمی از رد ادعای تومان 2.5 لاخ نیمی از رد ادعای مقدار همراه با 9 درصد بهره و جبران 15,000 تومان نسبت به “آزار و اذیت روانی و عذاب و درد” ناشی از به مدعی.

اخبار مرتبط

به دهلی نو مصرف کننده اختلافات Redressal کمیسیون نامیده انکار ستم و گفت: سیاست صادر شد پس از انجام صحیح معاینه پزشکی و بنابراین این شرکت نمی تواند تبرئه خود از بدهی های خود را با انتقال تعهد در بیمه شخص است.

Kamla دوی گرفته بود یک سیاست با حداکثر نیویورک بیمه عمر در سال 2010.

پس از مرگ او او را نامزد رد شد مزایای این ادعا ادعا که دارنده سیاست مبتلا به کاردیومیوپاتی, اما فاش نمی کند آن را به این شرکت در حالی که در نظر گرفتن بیمه.

این کمیسیون گفت: این امر می تواند ناعادلانه اجازه می دهد تا شرکت های بیمه به شانه خالی کردن از مسئولیت خود را به رکورد مورد بیماری بیمه شده است.

همچنین گفت که شرکت های بیمه در اختیار آن می تواند رد این درخواست, اما آن را گرفتند و صادر سیاست.

“در مورد فوری از بیمه درگذشت و سیاست صادر شد به او پس از معاینه پزشکی برای تغییر کل تعهد در بیمه (در حال حاضر مرده) را به مثابه تغییر مسئولیت OP (حزب مخالف) و نه تبرئه OP از بدهی های آن است.

“ما در نظر گرفته و نظر انکار ادعا می کنند در چنین شرایطی ناعادلانه است” این کمیسیون گفت.

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im