Instagram به انتشار تصویری-اشتراک گذاری برنامه در ایالات متحده به عنوان Infinite بازدید تلاطم

Instagram به زودی به ایالات متحده پاسخ آن را به محبوب به اشتراک گذاری ویدئو برنامه Infinite.

سرویس های شبکه های اجتماعی در روز جمعه اعلام کرد که در آن پلت فرم جدید قرقره منتشر خواهد شد در ماه اوت است. این برنامه در حال حاضر منتشر شده در برزیل و فرانسه و آلمان. این برنامه نیز آغاز شده است تست در هند که در آن Infinite اخیرا ممنوع بیش از نگرانی های امنیتی.

قرقره خواهد اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد 15-دوم ویدئوها به کلیپ های موسیقی و شنیداری. کاربران قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن آن فیلم به خود Instagram داستان و یا تماشای آنها را ویروسی در “ویژه قرقره” بخش.

Infinite متعلق به ByteDance یک شرکت مستقر در چین است. دولت چین گسترده است توانایی به تقاضای اطلاعات از شرکت های خود را به همین دلیل است که بسیاری نگران آن هستند که برنامه می تواند در حال حاضر یک تهدید.

Infinite بسیار محبوب در میان افراد جوان و آن همراه با همتای چینی Douyin است انباشته از 800 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان است. قبل از ممنوعیت هند نشان داده شده 30 درصد از برنامه جهانی محبوبیت.

بسیاری در ایالات متحده شروع به نشان می دهد که Infinite باید ممنوع شود در اینجا نیز با رئیس جمهور تهمت و گفت: آن چیزی بود که دولت او بود “به دنبال در.”

این اولین بار نیست که Facebook, Instagram پدر و مادر, شرکت, کرده, کپی, رسانه های اجتماعی خلاقیت و نوآوری از سیستم عامل های دیگر و یا به سادگی به دست آورد و آنها را با یک خریداری. Facebook خرید Instagram در سال 2012. در سال 2016 Facebook معرفی “داستان” به Instagram است که تقریبا یکسان به یکی از ویژگی های اصل اختراع توسط پلت فرم اسنپ چت.

گزارش ها حاکی از آن است که یوتیوب و اسنپ چت نیز در حال توسعه رقبای خود را به برنامه.

“این فوق العاده است برای دیدن است که شرکت های فن آوری قدردانی از طراوت و تجربه خلاق Infinite به ارمغان می آورد مردم است که حتی بیشتر مشهود است به عنوان خانواده گیر شده است در خانه در ماه های اخیر” یک Infinite سخنگوی سی ان ان گفت. “ما همیشه بر این باور بودند که باز رقابت را فراهم می کند مزایای فوق العاده ای را به مصرف کنندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de