الهام بخش! بمبئی شهردار Kishori Pednekar بازده به عنوان پرستار برای ایجاد انگیزه Covid رزمندگان

 Mumbai mayor nurse, Kishori Pednekar nurseKishori Pednekar انتخاب شد بمبئی به عنوان شهردار در ماه نوامبر سال گذشته است.

بمبئی شهردار Kishori Pednekar تصمیم گرفته است به داوطلب به عنوان یک پرستار در میان coronavirus بحران یک عمل است که مایل ایجاد انگیزه در کارکنان بهداشتی در این زمان بحران. Pednekar تصمیم هدایت است قصد ابراز همبستگی با سلامت کارگران که خطر جان خود را برای رهبری مبارزه با کروناویروس. بمبئی شهردار سابق, پرستار, خودش, روز دوشنبه تصمیم گرفت برای همین او را یک بار دیگر برای نشان دادن همبستگی با کارگران خط مقدم. Pednekar انتخاب شد بمبئی به عنوان شهردار در ماه نوامبر سال گذشته است.

شهردار عینک سنتی سفید پرستار با یک ماسک بر روی صورت و بازدید از یک بیمارستان محلی است. Pednekar این حرکت همه را متعجب کرد و هنگامی که او رسیده Nair بیمارستان و تعامل با متخصصان بهداشت و تشکر از آنها را برای selflessly خدمت به مردم در طول بحران.

اخبار مرتبط

عکس شهردار در حال حاضر رفته ویروسی در اینترنت دعوت کلمات ستایش از تمامی.

Kishori Pednekar, 56, یک شیو سنا و رهبر انتخاب شد unopposed با حمایت از NCP و کنگره است. پیشتر در آوریل 21, Pednekar قرار داده بود خودش تحت انزوا پس از برخی از روزنامه نگاران با آنها او تا به حال تعامل مثبت آزمایش برای coronavirus. شهردار این آزمایش منفی برای این ویروس بعد.

ماهاراشترا دولت آمار بدترین توسط coronavirus همه گیر شده گزارش 8,068 موارد و 342 مرگ و میر تا کنون.

شهردار مراجعه به بیمارستان به عنوان یک پرستار نیز می آید در میان چندین گزارش از حمله به مقامات بهداشت و درمان و پلیس که در خط مقدم نبرد علیه coronavirus. تمام رهبران سیاسی از جمله سانتی متر Uddhav Thackeray و نخست وزیر نارندرا گرفته اند جدی حملات و روشن ساخته است که دولت را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت به حفظ سلامت کارگران امن است.

به تازگی اتحادیه کابینه پاک یک فرمان است که برای ارائه به هفت سال حبس و یک ضربه پنالتی از Rs 7 لاخ برای حملات بر سلامت کارگران است. جرم و جنایت نیز یک cognisable و غیر bailable جرم.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de