‘موذی & نفرت’: ریک ویلسون طول می کشد توپخانه ضد هوایی برای گفتن Melania Trump ‘#BeInfected’

Rick ویلسون از بنیانگذاران لینکلن پروژه گفت: Melania Trump “#BeInfected” پس از کاخ سفید اعلام کرد که بانوی اول خواهد بود در اعلانات آگاهی عامه در مورد کوروناویروس.

“#BeInfected” ویلسون توییتی مسخره بانوی اول ضد قلدری #BeBest مبارزات انتخاباتی.

ویلسون بود ناودان آنلاین خود را برای انتقاد از بانوی اول. “این موذی ترین & نفرت حرف از هر کسی که وجود دارد در سیاسی punditry” جو بوق های رسانه ای خبرنگار برای هیل گفت. “ریک ویلسون است که مایل Coronavirus در Melania Trump. مهم نیست که اگر مایل است با هدف بانوی اول یا یک معلم و یک پلیس. آن مطرود است. او سزاوار هیچ پلت فرم.”

“حذف این آمریکایی ها در حال مرگ هستند” توییتی جمهوریخواه آریزونا در کنگره پل Gosar.

در پاسخ به این واکنش, Wilson توییتی “هر کسی که فکر می کردم با آرزوی COVID در Melania است fuckwit. شما می دانید به خوبی آن را در ریف ‘BeBest’ و آن را شکست مطلق در چهره او ادامه داد: نقش به عنوان جهانی ترول در ارشد و ملی قلدر. که گفت:, fap به خود را جعلی, کون, خشم همه شما را دوست دارم.” او افزود: “هیچ یک از شما جعلی خشم و انزجار را در یک یا دو روز. هیچ کدام.”

ویلسون یک منتقد صریح از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او لینکلن پروژه های گروه آغاز شد, سابق جمهوری خواهان که در حال تلاش برای نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن از برنده شدن در دور دوم.

سابق ایران استراتژیست آمده است تحت انتقاد در گذشته برای توضیحات خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامیان “قلع-دندانه دار rubes.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>