یک مرد است که در بازداشت پس از مقامات می گویند او فرو برد و یک خودروی پلیس در خارج از دادگاه عالی در مایعات قابل اشتعال و تنظیم آن را به آتش کشیده.

سفید سدان پارک شده بود در خارج از دادگاه عالی در خیابان مریلند NE در واشنگتن در روز چهارشنبه. دیوان عالی آمریکا اطلاعات عمومی افسر کتی Arberg گفت: واشنگتن آزما که مظنون پایدار برخی از صدمات ناشی از این آتش اما هیچ کس دیگری صدمه دیده بود در هنگام حادثه.

Supreme Court Vehicle Fire
یک بمب تکنسین پیاده گذشته یک خودرو است که گرفتار در آتش در نزدیکی دادگاه عالی در واشنگتن جمعه 15 ژوئیه سال 2020 است. او دیوان عالی کشور در جلسه این حادثه تحت بررسی است.

“یک فرد ریخت و یک accelerant و آتش بینام و دیوان عالی کشور خودروی پلیس پارک شده در خیابان مریلند. در نزدیکی خیابان اول NE” Arberg گفت. “ماشین کاملا سوخته و مجاور دادگاه خودرو نیز آسیب دیده است.”

“فرد دچار سوختگی در فرآیند” Arberg ادامه داد. “او را بازداشت گرفته شده توسط دیوان عالی کشور و پلیس منتقل شد و توسط آمبولانس برای درمان آسیب های خود را.”

عکس ها و فیلم تهیه شده از صحنه نشان داد که خودرو را فرا گرفته در شعله های آتش و بعد از آن ظاهر می شود به طور کامل سوخته توسط دوزخ.

یک انگیزه برای اتهام آتش سوزی هنوز منتشر نشده است و مقامات در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی