استنشاق Covid-19 مواد مخدر نشان می دهد نتایج مثبت در آزمایش های بالینی می گوید: بریتانیا شرکت

بریتانیا مبتنی بر مواد مخدر شرکت توسعه Synairgen Plc امروز که گفت: آن تماما متعلق به استنشاق فرمول اینترفرون بتا دوبله SNG001 نشان داده است نتایج مثبت برای بستری Covid-19 بيمار در آزمایش های بالینی.

این دارو توسعه داده شده است بر اساس تحقیقات در دانشگاه ساوتهمپتون. یک دو سوکور محاکمه SNG001 مطالعه 101 نفر از نه بیمارستان تخصصی سایت در انگلستان از 30 مارس 27 مه.

“گروه بیمار شد به طور مساوی همسان از نظر سن متوسط (56.5 سال دارونما و 57.8 سال برای SNG001) هدایت و میانگین مدت از Covid-19 علائم قبل از ثبت نام (9.8 روز) و دارونما (9.6 روز برای SNG001)” شرکت گفت: در انتشار نسخه رسمی آن.

“ما همه خوشحال با نتایج دادگاه امروز اعلام کرد که نشان داد که SNG001 تا حد زیادی کاهش تعداد بیمارستان بستری Covid-19 بيمار که پیشرفت کرده از ‘نیاز به اکسیژن’ به ‘نیاز به تهویه’,” گفت: Richard Marsden, مدیر عامل شرکت Synairgen.

“همچنین نشان داد که بیمارانی که دریافت SNG001 شد حداقل دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بهبود می یابند به نقطه ای که در آن فعالیت های روزمره خود را نمی شد به خطر بیافتد از طریق آلوده شده توسط SARS-CoV-2. علاوه بر این SNG001 به طور قابل توجهی کاهش تنگی نفس یکی از علائم اصلی شدید Covid-19. این ارزیابی از SNG001 در Covid-19 بیماران می تواند سیگنال دستیابی به موفقیت بزرگ در درمان بستری Covid-19 بيمار. تلاش های ما در حال حاضر با تمرکز بر کار با رگولاتور و دیگر گروه های کلیدی برای پیشرفت این پتانسیل Covid-19 درمان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او اضافه شده است.

با توجه به یافته های کلیدی از محاکمه افرادی که دریافت SNG001 تا به حال 79 درصد کاهش خطر ابتلا به بیماری شدید علائم نسبت به بیمارانی که داده شده بود دارونما.

این شرکت انجام خواهد شد تجزیه و تحلیل بیشتر از مواد مخدر است.

“اثر تجزیه و تحلیل نشان می دهد هیچ شواهدی از ارتباط بین SNG001 مثبت درمان عوارض و قبل از مدت Covid-19 علائم. تجزیه و تحلیل بیشتر خواهد شد در طول هفته های آینده و گزارش شده در دوره به دلیل” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de