با نفوذ معلم اتحادیه رهبر پشت وارن

هوستون — الیزابت وارن سابق معلم مدرسه دولتی به دست آورده مهم اتحادیه حمایت, حتی اگر آن را در ظرفیت شخصی.

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا حمایت ماساچوست سناتور قبل از معرفی او در کارولینای جنوبی اولیه شب تاون هال در سراسر کشور برگزار شد در هوستون.

“من شخصا به این نتیجه رسیدند که وجود دارد این است که کسی که تجربه زندگی به ارمغان می آورد که درک درستی از آنچه در خانواده — خانواده — نیاز امروز را به آینده ای بهتر پررنگ دستور کار که برای رسیدن به زندگی بهتر و توانائی به کار با دیگران به نوبه خود ایده های خود را به واقعیت است. و البته سختی و پشتکار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او نوشت: در یک پست وبلاگ.

حمایت از واینگارتن نفوذ کار رهبر و رئیس این کشور دومین گروه از اتحادیه معلمان فراهم می کند وارن 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری با تزریق اعتماد به نفس پس از یک رشته از عملکرد ناامید کننده در چهار اولیه رای گیری متحده است.

واینگارتن حمایت و پیروی از رونمایی این هفته از دیگر مشخصات بالا تاییدیه برای وارن از جمله از کالیفرنیا اولین بانوی جنیفر Siebel Newsom, خانه, راه و روش کمیته رئیس و همکار ماساچوست دموکرات ریچارد نیل و بوستون گلوب. از بوستون گلوب هیئت تحریریه نوشت: در ماه دسامبر سال 2018 که وارن که نیازهای ویژه مدرسه گفتار درمانگر و سپس یک مهد کودک معلم در نیوجرسی در طول 1970s قبل از اینکه در نهایت تبدیل شدن به یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد بود “از دست رفته لحظه ای او را در سال 2016.”

در عین حال واینگارتن را پشتوانه علائم دیگری datapoint در یک روند است که در حال ظهور است در طول دموکراتیک رقابت برای کاخ سفید: اتحادیه رهبری سایش با اعضای خود است.

قادر به حل و فصل در یکی از نامزد های عقبی هفته گذشته با تصویب قطعنامه تشویق آن وابسته سازمان و رتبه بندی-و-فایل اعضا به پرتاب خود را وزن سیاسی پشت سه نامزد: وارن به عنوان به خوبی به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

“در حالی که چندین نامزد در این مسابقه ما به اشتراک گذاری ارزش در خاص—معاون رئیس جمهور بایدن سناتور. ساندرز و بهداشت ، وارن که از حمایت قابل توجهی در درون ما عضویت. وجود یک ارتباط واقعی با این سه نامزد به دلیل سابقه همکاری با ما در طول سال در آموزش و پرورش, آموزش عالي, بهداشت و درمان, کار و حقوق مدنی” Weingarten نوشت: در بیانیه ای در زمان.

پیش از نوادا دولت آشپزی اتحادیه کارگران هشدار داد آن 60,000 اعضای نه به حزبی برای ساندرز یا وارن چون “مدیکر برای همه” می تواند به “پایان” خود مذاکره بهداشت و درمان برنامه های. این گروه مخالفت ساندرز را امضا پیشنهاد قانونی منجر به رهبران بودن “وحشیانه” مورد آزار و اذیت آنلاین از طریق ایمیل و تلفن.

اگر چه آشپزی اتحادیه کارگران نیست تایید یک مدعیوزیر خزانه دار Geoconda Arguello-کلاین خاص بایدن به عنوان یک “دوست.” اما رهبری را ذکراست مهم نیست در جلسه بعد. برای مثال Sanders 78 تحت سلطه لاس وگاس Bellagio در بزرگ حوزه با 76 از 123 حزبی را برانگیخت بسیاری از آنها متعلق به آشپزی اتحادیه کارگران ایستاده در گوشه ای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>