سوبرامانیان رود خرده فروشی و نرخ تورم به پایین آمدن به سطح واقعی از 4-4.5 ٪ در ماه ژوئیه

افزایش قیمت پیاز کمک حدود 70 واحد به خرده فروشی تورم که مدرج 68-ماه اوج 7.59% در ماه ژانویه رئیس مشاور اقتصادی Krishnamurthy سوبرامانیان گفت: در روز پنج شنبه تاکید بر این که آخرین افزایش نرخ تورم است “گذرا” است و قابل ملاحظه ای رانده فرار گیاهی قیمت و نامطلوب پایه. او همچنین اشاره کرد: در یک سالم co-ارتباط 0.53 بین شاخص مدیران خرید (PMI) و شاخص تولید صنعتی (IIP) بر اساس داده ها را برای بیش از هفت سال نشان داد که افزایش در شاخص مدیران خرید در ماه ژانویه خواهد augur خوبی برای کارخانه خروجی رشد. شاخص مدیران خرید برای تولید مقیاس نزدیک به هشت سال اوج در ماه ژانویه و خدمات شروع به پریدن کرد به هفت سال ، این IIP اما افت 0.3% y-o-y در دسامبر 2019 داشتن معکوس متوسط افزایش در ماه گذشته و ضبط چهارم آن انقباض در پنج ماه است.

سوبرامانیان رود خرده فروشی و نرخ تورم به پایین آمدن به سطح واقعی از 4-4.5 ٪ در ماه جولای به عنوان اثر یک inconducive پایه دیگر کم. تازه واردان از محصولات کشاورزی به ویژه پیاز, در مارس و بالاتر سبزی خروجی را به یک اثر تسکین دهنده بر تورم در ماه های آینده. تورم در ضمن در ایستاده بود 4.2 درصد در ماه ژانویه برابر با 5.4% و یک سال قبل از منعکس کننده درجه خاصی از تقاضا فشرده سازی در اقتصاد سوبرامانیان گفت. این به این معنی اساسی فشارهای تورمی در اقتصاد نیست واقعا یک موضوع قابل نگرانی است.

اخبار مرتبط

تبیین نقش پایه تاثیر سوبرامانیان گفت: شاخص تورم در سبزیجات مشخصی به 50.2% در ماه ژانویه از -13.4 درصد سال قبل است. به طور مشابه نرخ تورم در پالس افزایش یافت و از منفی 5.5 درصد به 16.7 درصد, مواد غذایی و نوشیدنی ها از -1.3% به 11.8 درصد و به طور کلی تورم مواد غذایی از -2.2% به 13.6%. تیتر تورم درآورده تا به 7.6 درصد در ماه ژانویه از فقط 2% از یک سال پیش از آن.

این است که احتمالا به همین دلیل کمیته سیاست پولی در آن جلسه بررسی در اوایل این ماه تصمیم به نگه داشتن مخزن نرخ بدون تغییر اما هنوز تحویل ضمنی, کاهش, برای رسیدگی به نگرانی در مورد طولانی سرعت رشد. RBI گفت: آن را به من قرض بدهید `1 لاخ کرور از یک سال و سه سال پول به بانک ها در مخزن رای 5.15% به طوری که آنها را با دوام بودجه در یک نرمتر هستند. بانک مرکزی نیز به آنها شش ماه CRR-شکستن در خانه جدید خودرو و MSME وام دوباره پایین آوردن هزینه های خود را از بودجه. رشد اقتصادی است که انتظار می رود به آمار هفت سال اخیر از 5.7 درصد در FY20 و بررسی های اقتصادی انتظار رشد را انتخاب کنید تا به 6-6.5 ٪ در بعد مالی.

بانک مرکزی نیز پیش بینی شده تورم مواد غذایی به متوسط بالاتر ورود محصولات. قیمت های نفت خام در حال انتظار باقی می ماند فرار بیشتر با خطر حرکت نزولی. آن پیش بینی شده است تیتر خرده فروشی و نرخ تورم به رها کردن به 6.5 درصد در سه ماهه گذشته از این مالی باقی می ماند و در محدوده 5-5.4 درصد در نیمه اول FY21. در سه ماهه سوم سال مالی آینده نرخ تورم انتظار می رود کاهش قابل توجهی به حدود 3.2 درصد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su