‘غیر قابل قبول’: میک Mulvaney تابه coronavirus تست تاخیر

اقدام سابق کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney به نام coronavirus تست تاخیر و موانع است که تجربه خود و پسر و دختر خود را “غیر قابل توجیه.”

“من می دانم که آن را محبوب نیست به بحث در مورد در برخی از محافل جمهوریخواه اما ما هنوز یک تست مشکل در این کشور” Mulvaney نوشت: در یک op-ed منتشر شده توسط CNBC در روز دوشنبه. “پسر من مورد آزمایش قرار گرفت به تازگی; ما تا به حال صبر کنید 5 تا 7 روز برای نتایج. دختر من می خواستم برای آزمایش قبل از دیدن پدربزرگ و مادربزرگ او شد اما او گفت آیا واجد شرایط نیست. است که به سادگی غیر قابل توجیه در این نقطه در این بیماری همه گیر.”

در قطعه Mulvaney نوشت که کنگره باید آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus از طریق اقدامات است که سرعت بخشیدن به درمان های بالقوه مانند تحقیقات موقت تخت بیمارستان یا درمان. “عادی مالی ابزار ممکن است به خصوص موثر است.”

“مردم با دادن یک چک و یا برخی از انگیزه های مالی به سفر را حل نمی کند مشکل خود را” Mulvaney می نویسد. “مردم احساس امن برای رفتن بر روی یک هواپیما و یا کشتی کروز و آنها را از توافق خود را.”

او پیشنهاد حقوق و دستمزد کاهش مالیات و یا تورم مالیات بر سود سرمایه به عنوان پتانسیل مالی راه حل.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد نرخ بیکاری در ماه گذشته که دولت او خواهد بود “درخواست برای محرک پول است.” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که بیش از حد دولت بود “بسیار جدی با توجه به” دور دوم محرک چک.

“انتخابات با وجود آنچه که بیش از حد بسیاری از سیاستمداران فکر می کنم نمی توان خرید” Mulvaney می افزاید. “اما مشکلات می تواند حل شود.”

Mulvaney در حال حاضر ایالات متحده امریکا برای ایرلند شمالی سمت چپ کاخ سفید در ماه مارس به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im