با تعداد مرگ و میر در شهر نیویورک در ارتباط با رمان coronavirus در افزایش دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز با اشاره به نامتناسب افزایش مرگ و میر در میان افراد از رنگ.

نوشتن در توییتر صبح روز جمعه نیویورک نماینده کنگره خواستار اقتصادی امداد بود تحت با تمرکز بر فقیر و طبقه کارگر جوامع اقلیت.

“COVID مرگ و میر به طور نامتناسبی خونتان در سیاه و سفید + قهوه ای جوامع” Ocasio-کورتز توییتی. “چرا ؟ به دلیل عوارض مزمن از redlining محیط زیست نژادپرستی شکاف ثروت و غیره. در حال اساسی شرایط بهداشتی است.”

این ویروس که تا کنون زده عمدتا مناطق شهری در ایالات متحده است به خصوص مرگبار به مردم رنج می برند از اساسی شرایط پزشکی مانند دیابت و فشار خون بالا و بیماری انسدادی مزمن ریوی. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سیاه آمریکایی ها تک ترین تاثیر جمعیتی برای فشار خون بالا در ایالات متحده و خطر ابتلا به دیابت است که 77 درصد بالاتر در میان سیاه پوستان از غیر هیسپانیک سفیده.

Ocasio-کورتز شده است یکی از مهمترین و آوازی قانونگذاران پس از این ویروس در زمان برگزاری محلات و بیمارستان ها در سراسر کشور در اوایل ماه مارس. در مارس 27, Ocasio-کورتز را محکوم کرد 2.2 تریلیون دلار coronavirus اقتصادی امداد لایحه به عنوان “غیر انسانی” ادعا آن را به سمت چپ تنها “خرده برای خانواده های ما.” در اوایل ماه آوریل او انتقاد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تصمیم به تعلیق پرداخت وام مسکن اما اجاره ادعا حرکت به درمان ترجیحی برای مالکان در حالی که عدم کاهش اضطراب در میان مستاجرها.

“نابرابری همبودی,” Ocasio-کورتز اضافه شده در روز جمعه. “COVID امداد باید پیش نویس با یک لنز غرامت.”

سناتور. الیزابت وارن و تشکر. Ayanna Pressley را تحت فشار قرار دادند برای تحقیق در مسابقه بر اساس آمار به درک بهتر که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از آنفلوآنزا مانند بیماری است. در مارس 27, دو نمایندگان مجلس با ارسال نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر خواستار اطلاعات در مورد نرخ مرگ و میر های مختلف جمعیتی در ایالات متحده آمریکا

“C. D. C. در حال حاضر عدم جمع آوری و علنا گزارش نژادی و قومی اطلاعات دموگرافيک بيماران آزمایش و تحت تاثیر Covid-19” خواندن بخشی از نامه. “ما نگرانی های اکو کسانی که از برخی پزشکان که تصمیم گیری برای آزمایش افراد برای رمان coronavirus ممکن است بیشتر در معرض ضمنی و تعصبات است که هر بیمار و پزشکی حرفه ای حمل در اطراف با آنها به طور بالقوه باعث” سیاه و جوامع دیگر محروم گروه های … [به] نامتناسب mis[s] در گرفتن تست شده برای Covid-19.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی