صنعت مقامات می گویند برگ برنده دولت رد درخواست برای نفت پرداخت حق امتیاز امداد

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفته است در حال حاضر به رد کردن حداقل یک شکل مهلت برای سیم پیچ صنعت نفت و گاز کاهش به حالت تعلیق و یا کاهش پرداخت حق امتیاز است که شرکت های پرداخت به تمرین در زمین های فدرال و آب.

صنعت نفت مقامات آشنا با این موضوع گفت: واشنگتن آزما که داخل بخش نخواهد بود ارائه امداد از پرداخت حق امتیاز به رغم درخواست از قانونگذاران جمهوری خواه در نفت متحده و برخی از شرکت ها.

شرکت های نفتی که مته در ایالات متحده در خلیج مکزیک شده بود به خصوص آوازی در تماس برای کاهش و یا به طور موقت waiving پرداخت که آنها پرداخت و هشدار داد که تاریخی قیمت سقوط می کند برخی از تولید کنندگان مستقل به طور دائم “shut در” چاه خود و یا متوقف کردن تولید است.

تولید در خلیج مکزیک عرضه حدود 2 میلیون بشکه نفت در روز و یا 15 درصد از آمریکایی.

“خانواده سلطنتی امداد خواهد بود که سریعترین راه برای کمک به اطمینان حاصل شود که دریایی شرکت های انرژی — به ویژه خدمات و عرضه شرکت ها که این همه کار قادر به این آب و طوفان و حفظ جریان انرژی” گفت: Erik میلیتو رئیس موسسه ملی اقیانوس انجمن صنایع, در بیانیه ای روز شنبه به واشنگتن آزما. “وجود دارد یک خطر شدید است که بسیاری از شرکت ها و هزاران نفر از کارگران در امتداد سواحل خلیج فارس را برای همیشه ناپدید می شوند.”

مقامات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند به انجام هر کاری برای تشویق بیشتر تولید نفت پیش از یک جلسه که اوپک و روسیه و کشورهای دیگر در حال برگزاری روز پنج شنبه که آنها به دنبال یک توافق تاریخی برای کاهش خام خروجی به منظور آسانسور قیمت. به رهبری عربستان سعودی در اوپک و روسیه است که درگیر در یک جنگ قیمت می خواهید در ایالات متحده آمریکا برای کمک به تولید را کاهش دهد.

دن Eberhart مدیر عامل شرکت نفت شرکت خدمات قناری و یک اهدا کننده به رئیس جمهور تهمت کشور گفت: تمایلی به تضعیف درآمد که کشورهای دریافت از دولت فدرال از خانواده سلطنتی پرداخت.

شرکت های نفت و گاز در حال حاضر پرداخت حق امتیاز از 18.75% برای حفاری در آبهای عمیق در خلیج مکزیک است. وزارت خزانه داری ایالات متحده جمع آوری شده در حدود 3.8 میلیارد دلار در پرداخت حق امتیاز و هزینه های دیگر از فلات قاره تولید کنندگان نفت در سال 2019 با توجه به داخل بخش.

این حق امتیاز را برای خشکی اجاره غرفه در قانونی حداقل 12.5% اما داخل بخش می توانید تاخیر پرداخت بر اساس کوتاه مدت.

اما یک ائتلاف آمریکا به رهبری منابع طبیعی رئیس کمیته رائول Grijalva استدلال در نامه ای به داخل گروه این هفته است که این سازمان از نظر قانونی نمی توانند پیاده سازی در سراسر-هیئت مدیره پرداخت حق امتیاز به دلیل یک سال 1986 تصمیم داخلی است تجدید نظر بدن.

که تصمیم داشت که کشور را اداره مدیریت زمین تنها می تواند به قطع حق امتیاز را در مورد اساس اگر یک شرکت می تواند نشان می دهد قطع لازم است برای سایت به نگه داشتن عامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de