صنعت اتاق بازرگانی به دنبال گسترش تاریخ برای ارزیابی مالیاتی

هند در اتاق بازرگانی و صنایع خواسته است تا دولت به وسعت تاریخ برای تکمیل ارزیابی تحت KVAT CST و KGST عمل که باید انجام شود قبل از 31 مارس است.

اتاق درخواست تجدید نظر می آید در پی تمام اطراف وضعیت تهدید کننده زندگی و به خصوص زمانی که جامعه کسب و کار است دست و پنجه نرم با پیش بینی نشده بی ثباتی مالی و بسته شدن موقت با توجه به Covid 19 حمله ویروس.

آفتابی L. Malayil مجلسی, جمهور, اعتراض به وزیر دارایی به سهام از وضعیت و بیرون آمدن با اطلاع رسانی لازم و یا فرمان گسترش خرما برای تکمیل ارزیابی و برای compliances به عنوان انجام شده توسط دولت مرکزی.

ارزیابی برای سال 2013-2014 در حال گرفتن زمان محروم شده در مارس 31 و نمایندگی های صادر شده اعلامیه در این زمینه است. در مواردی که متوجه نشده اند صادر کردند که در حال حاضر دستور داده شده است به موضوع همان طریق ایمیل و WhatsAapp, او گفت:.

این قابل درک است که افسران داده شده است دستورالعمل برای تکمیل فرایند ارزیابی قبل از مارس 31 حتی بدون آمدن به دفتر. بسیاری از فروشندگان ممکن است در دسترس بیش از ایمیل و یا تلفن به عنوان دفاتر خود را در حال بسته شده است. زمانی که دفاتر نمایندگی و همچنین تجاری بخش های مالیاتی بسته می شوند و در صورت عدم وجود دفتر کارکنان ممکن است به حضور در چنین ارزیابی اقدامات در مدت زمان محدود.

ادارات/واحدهای تجاری برادری شده اند تحت تکمیل مستند و کارکنان خود را و حساب های پرسنل غیر قابل دسترس هستند در حال حاضر او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>