صنعت بدن به دنبال روشن شدن در مورد افتتاح مغازه

صنعت بدن را خواست وزارت خانه امور (MHA) برای روشن شدن بیشتر منظور آن است که مجاز همسایگی مغازه ها و مستقل مغازه ها در خارج از کانون و یا مهار مناطق برای باز کردن کرکره در طول مستند.

Praveen Khandelwal, دبیر کل کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) گفت: “با وجود دستور دولت اتحادیه و پس از آن دستور دولت از جمله دهلی نو هنوز وجود دارد و سردرگمی در مورد آنچه به منزله ‘همسایگی مغازه ها’ و ‘مستقل’ فروشگاه ها. چندین تفسیر توسط مقامات و مانند مغازه ها مجاز توسط MHA سفارش هنوز باز باشد.” او گفت: شفافیت نیز مورد نیاز است در مورد اینکه آیا داران نیاز به عبور از مقامات محلی برای باز کردن مغازه ها.

حاکی از این است که وجود دارد عدم اجماع بین دولت های محلی و قانون-اجرای آژانس CAIT به نوشته MHA برای توضیح بیشتر در مورد محله مغازه ها و مستقل ها ،

مدیران صنعت گفت: تنها چند متحده آمده اند با دستورالعمل ها و مغازه داران و معامله گران در حال پیدا کردن آن دشوار است برای دوباره باز کردن مغازه ها با توجه به سردرگمی در زمین است.

بازار ‘پیچیده’ نامشخص

کومار Rajagopalan مدیر عامل شرکت خرده فروشان انجمن هند (RAI) نیز گفت: MHA دایره به تفسیر باز است و وضوح بیشتری مورد نیاز است برای ساده تر پیاده سازی. “ما گفت: اعضای ما به وضوح از دولت و مقامات محلی قبل از آنها بازگشایی شده است. رای مایل به کار با دولت به این روند باز خرده فروشی ساده تر و بدون به خطر انداختن اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای” او گفت:.

روز شنبه, MHA گفته بود که در مناطق روستایی در تمام مغازه ها به جز مراکز خرید خواهد شد مجاز به باز کردن.

در همان زمان در مناطق شهری, همه, مستقل, محله فروشگاه ها و مغازه ها در مجتمع های مسکونی خواهد بود و مجاز به کار گیرند اما مغازه ها در بازار/بازار مجتمع ها و مراکز تجاری می تواند باز نمی شود. آن را نیز اضافه شده است که سالن رستوران ها و مغازه سلمانی می تواند باز نمی شود در حالی که حاکی از این است که e-commerce شرکت می تواند تنها به فروش کالاهای ضروری.

Rahul مهتا ارشد, مربی, لباس, انجمن تولید کنندگان هند (CMAI) گفت: تعریف از آنچه به منزله “بازار مجتمع” روشن نیست.

او گفت که اکثر مغازه های فروش پوشاک تمایل دارند در مراکز و بازار های خوشه مانند بالا خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net