خانه های صنعتی کاوش سرمایه گذاری در شمال, Karnataka از جمله در EV تولید : Jagadish Shettar

پیشرو های صنعتی از جمله تاتا و Hindujas باید مطمئن کارناتاکا به ارسال خود را سرمایه گذاری-مطالعه تیم برای کشف فرصت ها در تولید وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) در دولت گفت: Jagadish Shettar بزرگ و متوسط و صنایع وزیر.

پرداختن به خبرنگاران در ‘سرمایه گذاری کارناتاکا Hubballi’ دیدار برگزار شد و در 14 فوریه Shettar گفت: “خانه های صنعتی باید مطمئن باشید ما برای ارسال تیم خود را به مطالعه فرصت های سرمایه گذاری در کارناتاکا در علاوه بر این به چند نمایندگان یک شرکت مستقر در چین. همچنین دولت دعوت کرده است و مذاکرات با Godrej گروه Jyoti آزمایشگاه ها و شرکت ها”

سرمایه گذاری کارناتاکا Hubballi برای اولین بار است که نمایشگاه نه منطقه از شمال کارناتاکا عمدتا بمبئی-کارناتاکا مناطق. با این کار بخش صنعت است که انتظار می رود برای دیدن توجه متمرکز در شهرستانها مانند Hubballi-Dharwad, Belagavi, هوری, ویجیپورا و Kalaburagi.

“وجود دارد یک ضرورت به نمایش گذاشتن قابلیت های ردیف دوم و سوم شهرستانها در کارناتاکا و راه را برای توسعه صنعتی در این شهرستانها گفت:” Shettar.

“به منظور ارائه محوری در این جهت سرمایه گذاری کارناتاکا Hubballi است که سازماندهی شده توسط دولت است,” او اضافه شده است.

به گفته وزیر بیش از 1000 صنعتگران انتظار می رود برای شرکت در این رویداد. در طول roadshows برگزار شد در بمبئی و حیدرآباد چند صنعتگران و بازرگانان ابراز علاقه زیادی به سرمایه گذاری در بخش های شمالی, Karnataka.

Shettar گفت که سرمایه گذاران در حال ابراز علاقه در بخش هایی مانند پارچه های خورشیدی و مواد غذایی پارک. به تازگی یک جلسه برگزار شد با Baba Ramdev, بنیانگذار Patanjali در مورد راه اندازی یک غذا و یک تیم از Patanjali خواهد شد بازدید از Hubballi به مطالعه امکان سنجی.

در این دیدار خواهد بود افتتاح توسط وزیر BS Yediyurappa. اتحادیه در امور پارلمانی و زغال سنگ و معادن Pralhad Joshi; اتحادیه وزیر مواد شیمیایی و کود, DV Sadananda Gowda; و اتحادیه وزیر از دولت برای راه آهن Suresh Angadi نیز خواهد شد شرکت.

Shettar گفت که Hubballi و Dharwad با در دسترس بودن مواد خام هستند ایده آل برای سرمایه گذاری های عمده. دولت جلو آمده به راه اندازی یک FMCG خوشه ای در شهر. او اضافه کرد که به سود کسب اطلاعات بیشتر در خوشه و جذب سرمایه گذاران یک هیئت به رهبری او را به حال بازدید گواتی.

وزیر گفت: وجود بیش از 2500 هکتار زمین موجود در Kadechur منطقه صنعتی در Yadagir و چند شرکت رو به جلو آمده اند را به راه اندازی واحدهای صنعتی است.همچنین تحت KIADB سهم زمین در دسترس است و بیشتر به دست آورد در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر