IndusInd بانک سپرده ها کاهش 6.6% پی در پی در Q4

indusind bankهفته گذشته بانک گفت: فوری آن در اولویت قرار بود برای تحکیم و ایجاد انعطاف پذیری در پی Covid-19 بیماری همه گیر.

وام دهنده خصوصی IndusInd بانک سپرده کاهش 6.6 درصدی به ترتیب به حدود Rs 2.02 لاخ کرور در سه ماهه چهارم FY20. رشد سپرده های 4% در سال در سال (y-o-y). ماه گذشته این بانک گفت که تقریبا دو سوم از کاهش سپرده شد و از دولت مربوط به حساب. کاهش سپرده ها منجر به IndusInd بانک زمان-حساب پس انداز حساب (CASA) نسبت سقوط 190 اساس امتیاز (bps) پی در پی به 40.5 درصد در مارس چهارم. سپرده های خرده فروشی و سپرده از مشتریان کسب و کار کوچک رشد 2.7% پی در پی به تومان 62,587 کرور در طول سه ماهه.

هفته گذشته بانک گفت: فوری آن در اولویت قرار بود برای تحکیم و ایجاد انعطاف پذیری در پی Covid-19 بیماری همه گیر. این بانک تازه منصوب MD و مدیر عامل شرکت Sumant Kathpalia بود زودتر گفت که بدهی می تواند راه را برای رشد دارایی و نه راه دیگری دور. “ما خواهد شد قرار دادن تاکید بیشتر بر ایجاد یک پایدار سازمان” Kathpalia گفت.

اخبار مرتبط

در یک کسب و کار به روز رسانی در ماه گذشته این بانک گفت: این انتظار سپرده کشش برای بازسازی در مارس و اضافه کرد که آن را به کاهش اتکا به دولت و فله سپرده رفتن به جلو. “دلپذیری مواجهه هستند در راه خود را از این بانک و من فکر نمی کنم ما بزرگ, دلپذیری, مواجهه کنه… بله ما از دست داده اند برخی از سپرده اما ما تمایل به ضامن میان سپرده ها و استقراض. سپرده شد که تحت فشار به این معنا که دولت های ایالتی را بیرون بکشد فله پول است. بدیهی است که شما نمی توانید آن را بلافاصله” مدیریت گفته تحلیلگران در یک تماس در هفته گذشته اضافه کرد که برخی از شرکت های بخش دولتی نیز رول بیش از سپرده های خود را با بانک.

در ضمن با وجود چالش های اقتصادی محیط خصوصی وام دهنده خالص پیشرفت رشد 1.2% پی در پی به تومان 2.09 لاخ کرور. خالص پیشرفت رشد 13.4% y-o-y است. نقدینگی نسبت پوشش (LCR) برای سه ماهه منتهی به 31 مارس در ایستاده بود 112.18% در مقایسه با 113.57 ٪ در سه ماهه قبلی است. این بانک قبلا پرچم کردن خطرات به آن دارایی های با کیفیت از اختلالات ناشی از دولت تحمیل مستند. IndusInd مدیریت بانک گفت: انتظار می رود هزینه های اعتباری ومیگوید در وسایل نقلیه تجاری (CV) بخش و آن را خواهد دید FY20 با اعتبار هزینه 80 bps یا 0.8%. رقم وام حساب برای 12 درصد از IndusInd وام بانک کتاب.

سهام IndusInd بانک تجارت بود که تا 19.06% در 2:30 pm در Rs 372.95 در BSE. در پی اخیر مهلت قانونی و نهایی بازسازی بله بانک در ماه مارس وام دهندگان خصوصی را مبارزه ادراک مسائل. پس از حوادث مربوط به Yes بانک, بانک مرکزی در نامه ای به رئیس وزرای امور متحده با توسل به آنها به انتقال سپرده از بانک های خصوصی و اطمینان آنها را که دغدغه در مورد ایمنی سپرده با وام دهندگان خصوصی شد نابجا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im