IndusInd بانک به رفتن آهسته در رشد وام تمرکز بر خرده فروشی

IndusInd Bank’s shares ended at Rs 351.15 on the BSE on Tuesday, 14.68% lower than their previous close.IndusInd سهام بانک به پایان رسید در Rs 351.15 در BSE در شنبه 14.68 درصد کمتر از قبلی خود نزدیک است.

IndusInd بانک را پایین آهسته رشد وام به منظور تراز دارایی و مسئولیت طرف ترازنامه و تمرکز در حال حرکت به یک گرانول, نمونه کارها, تازه منصوب مدیر عامل و مدیر عامل شرکت Sumant Kathpalia به گفته تحلیلگران در روز دوشنبه. IndusInd بانک دهکدهای از دست داد 10-11 درصد از سپرده ها به عنوان مخالف به 2 درصد اعلام مدیریت این بانک گفت. در اوایل این ماه وام دهنده اعلام کرده بود که برخی از دولت های ایالتی به حال کشیده سپرده به میزان 2% از پایه آن پس از بله بانک آورده بود تحت توقف. روز دوشنبه بانک گفت که نقدینگی از دست رفته در قالب سپرده شده است تا حدودی بهبود در قالب تشکیلات جدید بکار تجاری و خارجی-استقراض پول.

این بانک به تازگی منصوب شد مدیر عامل شرکت گفت که بدهی می تواند راه را برای رشد دارایی و نه راه دیگری دور. “ما خواهد شد قرار دادن تاکید بیشتر بر ایجاد یک پایدار سازمان” Kathpalia گفت: “من فکر می کنم بزرگ, دلپذیری, مواجهه هستند در راه خود را از این بانک و من فکر نمی کنم ما بزرگ, دلپذیری, مواجهه دیگر.” “بله ما از دست داده اند برخی از سپرده اما ما تمایل به ضامن میان سپرده ها و استقراض. سپرده شد که تحت فشار به این معنا که دولت های ایالتی را بیرون بکشد فله پول است. بدیهی است که شما نمی توانید آن را بلافاصله” مدیریت گفت:, و اضافه کرد که برخی از بخش عمومی شرکت همچنین رول بیش از سپرده های خود را با بانک. در حدود 15-20 ٪ از خروج اتحاد دوباره در قالب گواهی سپرده (Cd) مدت استقراض به عنوان به خوبی به عنوان سپرده.

اخبار مرتبط

در یک توجه داشته باشید به مشتریان خود در مورخ سه شنبه کردیت سوئیس گفت: “مدیریت نشان داد که آنها را به نگاه به جلو و عقب بر رشد بعد از چهارم و بعد که نگاه به رشد در 8-10% آنها به عنوان نگاه به اجازه بدهی به درایو رشد دارایی است.”

این بانک همچنین پرچم کردن خطرات به آن کیفیت دارایی از وضعیت غالب در سراسر کشور قفل پایین میان گسترش Covid-19 بیماری همه گیر. آن می تواند هزینه های اعتباری ومیگوید در وسایل نقلیه تجاری (CV) نمونه کارها و آن را از سال FY20 با اعتبار هزینه 80 اساس امتیاز (bps) و یا 0.8%. رقم وام حساب برای 12 درصد از IndusInd وام بانک کتاب.

مجموعه کارت های اعتباری بخش در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده است در فوریه-مارس Kathpalia گفت و تخلفات در این دسته می تواند ایستادن در 0.3-0.4% کتاب.

در آن جمعه توجه داشته باشید Emkay جهانی خدمات مالی گفت: این بانک کوتاه مدت عملکرد بستگی دارد توانایی خود را برای مدیریت اختلالات ناشی از Covid-19 گسترش یافته است. “ما بر این باورند که در کوتاه مدت رشد/کیفیت دارایی درد خواهد وزن در سهام عملکرد, اما MD جدید استراتژی تمرکز بر retailization دارایی/بدهی باید به کمک بانک در دراز مدت” Emkay تحلیلگران گفت.

IndusInd سهام بانک به پایان رسید در Rs 351.15 در BSE در شنبه 14.68 درصد کمتر از قبلی خود نزدیک است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de