IndusInd بانک قیمت سهم موج 11%; اینجا چرا brokerages صعودی دارد با وجود سقوط در سود

بخش خصوصی وام دهنده است به بررسی تاثیر coronavirus در آن کسب و کار انتظار GNPA ظهور تا 80bp و اضافی هزینه اعتباری 50bp.

IndusInd بانک قیمت سهم شروع به پریدن کرد بیش از 11% در تجارت روز سه شنبه با وجود خصوصی وام دهنده گزارش 16 درصد کاهش سود در روز دوشنبه. سقوط در سود است نه منصرف brokerages از معرفی سرمایه گذاران به خرید IndusInd سهام بانک. با 44 درصد در سال رشد خالص درآمد حاصل از بهره IndusInd بانک سودآوری است نه رفتن خود خسته شده اید و نه آن رشد قوی در خرده فروشی دارایی تا 20 درصد. این انبان نشان می دهد که بهبودی خود را در ماه مارس پایین است و در حال حاضر 69 درصد سال تا به امروز با 10% بازیابی ثبت شده در ماه آوریل است.

بخش خصوصی وام دهنده است به بررسی تاثیر coronavirus در آن کسب و کار انتظار GNPA ظهور تا 80bp و اضافی هزینه اعتباری 50bp. “IndusInd بانک ایجاد کرده Rs 2.6 میلیارد دلار اضافی شناور ارائه بافر تومان 750 میلیون نسبت به مخابرات قرار گرفتن در معرض و Rs 230 میلیون نسبت به dpd حساب آن را availed وقفه بهره مند شوند” گفت: کارگزاری و شرکت Motilal Oswal در یک یادداشت تحقیقاتی در IndusInd بانک. کارگزاری دارای یک ‘خرید’ تماس در سهام با هدف قیمت 700 تومان که ترجمه به یک حرکت صعودی از 72% از روز دوشنبه بسته سطح.

اخبار مرتبط

سقوط در بانک گزارش سود بود که با توجه به بالاتر مفاد تومان 24.4 میلیارد دلار در حساب از coronavirus بیماری همه گیر. Motilal Oswal انتظار رشد وام به وزش رهبری ضعیف محیط زیست با توجه به شیوع کروناویروس, رانندگی, کاهش در هزینه های مصرف کننده. “بیشتر ما انتظار داریم به وخامت کیفیت دارایی با توجه به افزایش استرس در شرکت ها/MFI/CV/م نمونه کارها. ما برآورد هزینه های اعتباری به بالا باقی می ماند در 2% برای FY21E. IIB باید تحویل FY21E RoA/RoE از 1.5%/13.3%,” کارگزاری گفت.

وام توقف مقابل IndusInd بانک گفت که 95% از مشتریان خودرو 99 درصد از MFI مشتریان و 96 درصد کل خرده فروشی به مشتریان پرداخت مارس اقساط قبل از این مستند. “بهبود در هسته سودآوری (PPoP رشد >3 درصد کاهش یافت) حمایت شد بهتر NIMs و رشد مداوم. NIMs بهبود بیشتر” گفت: کارگزاری و شرکت تحقیقات Edelweiss. خالص منافع حاشیه بودند تا 10bps در سه ماهه اساس استخراج سود از افزایش خرده فروشی کتاب و کاهش بودجه هزینه. Edelweiss شده ‘خرید’ تماس در IndusInd بانک با هدف قیمت تومان 1,803 هر سهم.

نگرانی بیش از کیفیت دارایی های وام دهنده به احتمال زیاد به تسلط بر کسب و کار اصلی حرکت سود برای آینده قابل پیش بینی گفت: Edelweiss. دیگر عوامل خطر مرتبط با بانک شامل اخیر ادغام با بهارات شمول مالی و زیر روند رشد در درآمد هزینه دیده می شود توسط بانک.

در سمت تلنگر, HDFC نهادی پژوهش حاضر برای به اشتراک گذاشتن خوش بینی از Motilal Oswal و Edelweiss. با تصحیح صعودی در قیمت هدف HDFC نهادی پژوهشی است ‘اضافه کردن’ امتیاز برای IndusInd بانک است که محدودیت های پیش بینی شده حرکت صعودی به جایی بین 5% تا 15%. قیمت هدف تغییر کرده است از 571 تومان به تومان 575. “IndusInd بانک ممکن است به صورت جدی در کوتاه مدت چالش ها – دارایی های با کیفیت خطرات ناشی از آن قرار گرفتن در معرض مخاطره آمیز بخش (microfin., مخابرات NBFCs, CRE) و پوسته پوسته شدن آن دانه پایگاه سپرده. بالاتر مقررات پیش بینی استرس خواهد دندانه کوچک” آن گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im