کوره القایی انجمن پنجه نرم می کند دولت حمایت در میان lcokdown گلایه

همه هند کوره القایی انجمن منطقه جنوب به دنبال دولت حمایت فوری رقیب که به بخش فولاد و صنایع در آستانه بسته شدن در Telangana.

از آنجا که مستند صنعت فولاد شده است وضعیتی وخیم تحت بار مالی پرداخت بهره ثابت برق اتهامات و پرداخت حقوق و دستمزد به تمام کارکنان (به طور منظم/قراردادی/گاه به گاه).

صنعت فولاد است سرمایه/کار/قدرت فشرده و اساسی حمایت از دولت مورد نیاز است برای کاهش شدید اثر مستند و اجازه می دهد تا صنایع به راه اندازی مجدد دوباره هموار. انجمن اظهار داشت که صنعت فولاد به عنوان ستون فقرات اقتصاد است.

در حالی که Telangana دولت در 21 آوریل از طریق رفتن به ذکر است که برق ثابت اتهامات عنوان شده برای مستند دوره باید معوق تا 31 ماه مه سال 2020 بدون هر گونه مجازات و علاقه و انرژی هزینه برداشت خواهد شد در actuals این به تنهایی است و نه یک راه حل برای این مشکل اما صرف تعویق افتادن این انجمن اعلام کرد.

انجمن درخواست که discoms بالا بردن لایحه آوریل/هر واقعی قرائت و تقاضا اتهامات متناسب با کارخانه روز کاری. کامل چشم پوشی ثابت برق اتهامات به صنعت فولاد خواهد شد هزینه های دولت خزانه صرف ₹20 کرور حدود اما رفتن به یک راه طولانی در کمک به صنایع در این بی سابقه بار.

صنعت فولاد در انجمن درخواست دولت برای ارائه اقساط بدون بهره برای پرداخت قبوض برق با توجه در این مستند دوره کاهش قدرت تعرفه 15 درصد و چشم پوشی از برق وظیفه 6 paise در هر واحد.

نیاز مبرم به کمک

آن را ذکر متحده مانند پنجاب و گجرات که جلو آمده و برای نجات صنایع با چشم پوشی از حداقل انرژی و تقاضا حداقل هزینه. فولاد صنایع در Telangana ارائه اشتغال به 50 ، 000 خانواده و کمک ₹2,000 کرور نسبت به قدرت بیل و 2000 کرور به عنوان GST سالانه است. عدم کمک از دولت در شرایط ثابت برق هزینه خواهد شد نه تنها فشار صنایع به سمت تبدیل شدن به بیمار بلکه قرار داده و امرار معاش از 50,000 کارگران مرتبط با آنها در خطر جدا از از دست دادن GST.

طبق بخشنامه صادر شده توسط نارندرا نخست وزیر صنعت عضو شده اند دلسوز نسبت به کارکنان و نگرانی های خود را. ارتباط بیشتر گفت: پس از مستند, هم, چیز, نیست, نگاه روشن برای صنعت فولاد به عنوان عمده تقاضا می آید از زیرساخت که در آن هزینه خواهد شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de