Indonesia, Indonesia Mount Merapi volcano, Mount Merapi volcano, lava, tectonic plates, Yogyakartaخاکستر آتشفشانی باران را در 10 کیلومتر مربع منطقه با توجه به اتشفشان شناسی و زمین شناسی کاهش خطر مرکز. (عکس: رویترز)

اندونزی کوه Merapi یکی از جهان فعال ترین آتشفشان, فوران پنج شنبه به عنوان قرمز آتشین مذاب جریان گدازه از دهانه و آن belched ابر خاکستری خاکستر 2000 متر (6,500 پا) به آسمان.

مقامات را افزایش نمی دهد غرش آتشفشان هشدار وضعیت پس از صبح زود فوران اما آنها توصیه هواپیماهای تجاری را به احتیاط در این منطقه است. اما هر گونه فعالیت در Merapi افزایش نگرانی و ساکنان محلی دستور داده شد تا به ماندن در خارج از سه کیلومتر بدون رفتن منطقه در اطراف غرش دهانه در نزدیکی اندونزی فرهنگی یوگیاکارتا.

اخبار مرتبط

خاکستر آتشفشانی باران را در 10 کیلومتر مربع منطقه با توجه به اتشفشان شناسی و زمین شناسی کاهش خطر مرکز. کوه Merapi اصلی فوران در سال 2010 به کشته شدن بیش از 300 نفر و مجبور به تخلیه برخی از 280,000 ساکنان.

آن Merapi قدرتمند ترین فوران پس از سال 1930 که به کشته شدن حدود 1,300 نفر دیگر در انفجار سال 1994 در زمان حدود 60 زندگی می کند. جنوب شرقی آسیا الجزایر بیش از 17,000 جزایر و جزایر و نزدیک به 130 آتشفشان فعال است. آن نشسته بر روی اقیانوس آرام “حلقه آتش” یک منطقه وسیع از زمین شناسی بی ثباتی که در آن برخورد صفحات تکتونیکی باعث زمین لرزه های مکرر و عمده فعالیت های آتشفشانی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی