اندونزی آماده به مستند 30 میلیون نفر برای جلوگیری از coronavirus

اندونزی ممکن است به زودی قرنطینه تقریبا 30 میلیون نفر در پایتخت و مناطق اطراف آن برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که به کشته شدن بیش از 100 نفر در جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور.

پلیس و مقامات حمل و نقل انجام دریل در محدود کردن جنبش مردم از بیشتر جاکارتا منطقه در تعطیلات آخر هفته در جاکارتا پست گزارش شده است. فرماندار West Java, Ridwan کمیل گفت: تصمیم گیری در این مستند از جمله در بدترین ویروس-آمار مناطق استان مجاور جاکارتا بود و انتظار می رود در روز دوشنبه.

برنامه برای خاموش کردن سیستم به شرح زیر سنبله در تایید موارد با تعدادی از عفونت در جاکارتا رسیدن به 675 بیش از نیمی از کشور را در کل. همه گیر کشته شدن 114 نفر بيشترين در جنوب شرقی آسیا. این مستند را به مقامات اجازه می دهد برای جلوگیری از مهاجرت مردم از این شهر پایتخت منطقه خود را به شهر محل زندگی و یا روستاها به عنوان شغل از دست رفته و یا زمانی که با اکثریت مسلمان کشور جشن پایان روزه داری در ماه مارس.

بازگشت مردم در تعداد زیادی از مکان هایی مانند جاکارتا مرکز از آنفلوآنزای مرغی در اندونزی به خانه های خود می پیچیده و تلاش های مداوم برای جلوگیری از گسترش این ویروس کمیل گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

نگرانی وجود دارد موج جدیدی از عفونت می تواند به زودی ضربه زدن به ملت تقریبا 270 میلیون نفر به عنوان مقامات سطح شیب دار تا تست سریع موارد مشکوک با استفاده از نمونه خون. مقامات در حال حاضر اعلام وضعیت اضطراری تا آوریل 19 در جاکارتا درخواست شرکت ها اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه و کسب و کار به کار تنها خدمات ضروری برای مهار این ویروس سنبله.

رئیس جمهور Joko Widodo استدلال کرده بود در برابر کپی کردن lockdown مدل اتخاذ شده توسط کشورهایی مانند چین و مالزی گفت: شخصیت و فرهنگ کشور باید در نظر گرفته شود در تصمیم گیری خاموش شدن ناگهانی و به جای آن به نام داوطلبانه فیزیکی فاصله. اما این افزایش در موارد ضعف این کشور در سیستم بهداشت و درمان با مقامات تکاپوی تهیه کافی حفاظت فردی, تجهیزات منطبق مناسب و هواکش های پزشکی کارگران.

دولت به طور موقت ممنوع صادرات از ماسک صورت و عفونی و معامله گران مجاز به واردات سیر و پیاز بدون مجوز برای افزایش منابع پیش از اسلام روزه ماه رمضان است. آن را در حال حاضر دستور داد خرده فروشان به سهمیه فروش کالاهای اساسی مانند برنج ، روغن پخت و پز, قند و رشته فرنگی از طریق مسنجر برای جلوگیری از وحشت خرید و احتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>