اندونزی چهره بزرگ coronavirus موج کارشناسان می گویند به عنوان پایتخت اعلام وضعیت اضطراری در

اندونزی به احتمال زیاد چهره های زیادی افزایش coronavirus موارد پس از آهسته پاسخ دولت نقاب مقیاس از این بیماری همه گیر در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور کارشناسان بهداشت می گویند به عنوان پایتخت جاکارتا اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه.

کمتر از سه هفته پس از ثبت اولین مورد اندونزی به حال 369 مورد تأیید و 32 مرگ و میر. جاکارتا شهرستان از 10 میلیون نفر تا به حال 215 تایید عفونت و 18 مرگ و میر.

در حالی که coronavirus موارد و مرگ و میر در حال افزایش در مقدار از آسیای جنوب شرقی اندونزی جمعیت از 260 میلیون نفر وسیع خشکی و creaking سیستم بهداشت و درمان آن را به ویژه آسیب پذیر است.

“اندونزی به احتمال زیاد بسیاری از موارد بیشتر از در حال حاضر گزارش شده است” گفت: پروفسور ایان هندرسون مدیر موسسه علوم زیستی مولکولی در دانشگاه کوئینزلند. “بدون آزمایش در مقیاس بزرگ تماس, ردیابی و قرنطینه اقدامات این فرصت را برای گسترش این ویروس بزرگ است.”

سازمان جهانی بهداشت گفت: توده تست موثر ترین راه مقابله با کروناویروس.

اندونزی تا به حال آزمایش تنها 1,898 مردم به عنوان جمعه و یا در اطراف هفت آزمون به ازای هر یک میلیون نفر در مقایسه با بیش از 5000 نفر در هر میلیون نفر در کره جنوبی و بیش از 2000 نفر در هر میلیون نفر در ایتالیا دو از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

کامبوج که یکی شانزدهم به عنوان بسیاری از مردم و کمتر از 2 درصد از تولید ناخالص ملی انجام داده است تقریبا به عنوان بسیاری از آزمون ها به اندونزی.

آماده شدن برای بدترین صلیب سرخ می گوید:

رئیس جمهور Joko Widodo دولت افزایش یافته است که تعدادی از آزمایشگاه های مجاز برای انجام تست از تنها یک در جاکارتا به بیش از یک دوجین از جمله در جزیره جاوا و در شرق پاپوآ.

Widodo روز جمعه گفت که او با استفاده از “تمام قدرت دولتی” برای مقابله با شیوع و سریع تست شد و در حال راه اندازی در مناطق که در آن موارد وجود دارد.

تست بیشتر است به احتمال زیاد به افشای مراتب بیشتر موارد و اندونزی باید “آماده شدن برای بدترین” رئیس این کشور صلیب سرخ گفت: عصر ایران.

اندونزی گزارش شده تنها 1.4 مورد در هر میلیون نفر در مقایسه با 4 میلیون در تایلند 28 میلیون در مالزی, 219 میلیون در ایران و 679 میلیون در ایتالیا یک مهر و تحلیل عمومی آمار و ارقام منتشر شد نشان می دهد.

نسبت تعداد مرده به تعداد موارد ثبت شده در اندونزی در 8.7 درصد است که در میان بالاترین در جهان حتی بالاتر از 8.3 درصد در ایتالیا. پزشکان می گویند آن است که به احتمال زیاد شاخص که موارد رفته اند غیر قابل تشخیص است.

مالزی و کشورهای همسایه فیلیپین را معرفی سخت محدودیت در حرکت سعی کنید برای جلوگیری از ویروس اما خواستند تا در برابر چنین حرکت می کند.

مسلمانان دعا در مسجد پس از رسمی دلسردی از جلسات مذهبی در طول شیوع بیماری کروناویروس در جاکارتا, اندونزی, مارس 20 سال 2020 است. – رویترز

 

اندونزی به جهان بزرگترین جمعیت مسلمان را دیدم انبوه اسلامی نماز جمعه در برخی از مناطق حتی به عنوان کشور در سراسر جهان لغو اجتماعات بزرگ. جاکارتا به حالت تعلیق در فعالیت های مذهبی از جمله نماز جمعه و مسیحی خدمات برای دو هفته.

فرماندار جاکارتا Anies Baswedan اعلام وضعیت اضطراری گفت که میله چشمه های معدنی و سینما خواهد بود بسته از دوشنبه و حمل و نقل عمومی محدود است. “پاسخ ما قابلیت را محدود کرده است چرا که تعداد بیمارستان ها و کارکنان در راستای رشد موارد,” او گفت:.

Alvin Lee, یک مقام در وزارت امور خارجه بازرس که به بررسی شکایات مربوط به سازمان های دولتی گفت: دولت بوده است “بسیار دیر stammering” در پاسخ به شیوع بیماری است.”چون صادقانه آنها وقت تلف از ژانویه,” او گفت:.

نوشیدنی گیاهی

خواستند تا دولت نیز مواجه انتقاد برای خودداری از اطلاعات است. وزارت بهداشت اعلام کرد: نتایج برخی از بیماران مبتلا به کروناویروس وضعیت تنها پس از مرگ آنها.

Achmad Yurianto سلامت مقام وزارت دفاع تلاش های دولت را تکذیب کرد و پاسخ بود و دیر شده است.

او گفت: داده ها نشان داد تنها 6,00,000-7,00,000 مردم در معرض خطر از ویروس و مقامات نظارت بر نرخ افزایش دهد. “بیشتر ما به طور فعال نگاه کنید (بیشتر) شماره افزایش خواهد گفت:” رویترزاضافه کرد که یک میلیون و تست کیت آماده شده بود.

وزیر بهداشت Terawan Agus Putranto تا همین اواخر گفت: اندونزی عدم coronavirus موارد به علت یک “برکت از خداوند متعال”.

سه بیمارانی که بهبود ارائه شد قبل از اینکه خبرنگاران به عنوان شواهدی وجود دارد که این بیماری می گذرد. Putranto به آنها نوشیدنی های گیاهی است که او گفت: تا به حال ساخته شده است توسط خواستند تا به آنها کمک کند سالم بماند.

“در حالی که (وزیر) Terawan احتمالا در نظر گرفته شده برای افزایش روحیه آن را به وضوح این پیام اشتباه در زمان اشتباه در اشتباه به شیوه ای گفت:” بن شیرین و مطلوب, مدیر آسیای جنوب شرقی پروژه در موسسه Lowy در سیدنی. “و این نشان می دهد که Jokowi (پیروزی) و دولت او باید یک راه طولانی برای رفتن به گرفتن بر روی این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>