اندونزی تایید اولین coronavirus مورد

اندونزی روز دوشنبه در گزارش خود اولین مورد تایید شده از coronavirus پس از مقامات بهداشتی در جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور ضربه پشت در سوال بیش از آن آشکار عدم بیماران آلوده.

64-سال-پیر زن و دخترش, 31, آزمایش مثبت برای این ویروس در جاکارتا بیمارستان, وزیر بهداشت گفت: Terawan Agus Putranto.

“امروز صبح من با دریافت این آزمون و نتایج آنها مثبت” او به خبرنگاران گفت: در پایتخت.

“هر دو در شرایط خوبی هستند…آنها نمی باید جدی مشکلات تنفسی است.” مقامات گفت که این جفت ارز ممکن است در تماس نزدیک با یک ملی که پس از آزمایش مثبت پس از بازگشت به کشور همسایه مالزی.

ماه گذشته اندونزی انتقاد ما یک مطالعه که سوال چرا آسیای جنوب شرقی الجزایر بیش از 260 میلیون که دارای پیوندهای قوی به چین تا به حال ثبت نشده است یک مورد از ویروس.

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را به خصوص در مورد در معرض خطر سازمان ملل با ضعف سیستم های بهداشتی است که ممکن است فاقد امکانات برای شناسایی موارد است.

جهانی مرگ و میر از این کروناویروس جدید اپیدمی پیشی گرفته 3,000 روز دوشنبه پس از ده ها تن بیشتر درگذشت در آن کانون در چین و مورد افزایش یافت و در سراسر جهان با یک دوم مرگ و میر در خاک آمریکا.

چه کسی می گوید این ویروس به نظر می رسد به خصوص آمار کسانی که بیش از سن 60 و مردم در حال حاضر ضعیف شده بیماری دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>