indigo, indigo hindiu website, indifo new flights, indigo passengers, indigo ceo, indigo launchesنیلی مسلما رهبر در بازار حمل و نقل هوایی به دست آورد حدود 48 درصد سهم در بازار داخلی هوایی مسافری به بازار است.

در یک پیشنهاد برای افزایش تعداد مسافر هواپیمایی شرکت نیلی کار خود را شروع کرده Hindi سایت به فریب مشتریان که با استفاده از زبان هندی به عنوان زبان اول خود را. شروع یک وب سایت رزرو بلیط به زبان هندی است که به عنوان یک حرکت خوب به عنوان مصرف اینترنت و محتوای دیجیتال توسط مردم در کشورهای تحت سلطه هندی زبان جمعیت در حال افزایش است. هند تا به حال 637 میلیون کاربران اینترنت از مارس 2019 و مصرف محتوای دیجیتال در Hindi دیده است عظیم موجی از 94 درصد در 2018-19 خبرگزاری PTI گزارش نیلی عنوان کرد و گفت. این گزارش در ادامه گفت که مصرف و تقاضا برای محتوا در زبان های منطقه ای افزایش یافته است به طور قابل توجهی بیش از چند سال گذشته.

نیلی مسلما رهبر در بازار حمل و نقل هوایی به دست آورد حدود 48 درصد سهم در بازار داخلی هوایی مسافری به بازار است. کم هزینه حامل هوا راه اندازی Hindi سایت برای پاسخگویی به تقاضای مشتری” است و قصد دارد برای راه اندازی وب سایت در دیگر زبان های منطقه ای به عنوان “تعمیق” اتصال مصرف کننده در بازارهای هند.

اخبار مرتبط

رئیس تجاری افسر نیلی ویلیام Boulter گفت: در آزادی مطبوعات “ما خوشحالیم که اعلام راه اندازی وب سایت ما در زبان هندی.” رشد شهرت منطقه ای محتوا و تقاضای مشتری برای دسترسی به اینترنت در زبان هندی شده است یک راننده کلیدی برای ما شامل منطقه ای توسعه به عنوان بخش مهمی از مصرف کننده ما اتصال استراتژی است.”

در ضمن نیلی کار در چشم انداز خود را به ارائه نقطه-به-نقطه اتصال در سراسر ردیف دوم و ردیف سوم شهرستانها نیز آغاز شده پرواز اتصال بین Prayagraj و گوراکپور.

نیلی هواپیمایی تبدیل به اولین شرکت هواپیمایی در هند به راه اندازی کامل Hindi سایت. نیلی هواپیمایی دیدم سود خود را دو برابر به 496 تومان کرور روپیه برای Q3 پایان در سه ماهه دسامبر نسبت به Rs 185.20 کرور به دست آورده و در سه ماهه مشابه سال گذشته در حالی که Q3 درآمد افزایش 25.5 درصد به تومان 9,931.70 کرور به گفته این شرکت تشکیل پرونده در بورس اوراق بهادار.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de