نیلی مشاور کیسه تالارها هند دیجیتال دستور

Bluehost powers over 2 million websites across the globe.تالارها قدرت بیش از 2 میلیون وب سایت در سراسر جهان است.

Publicis Groupe دیجیتال و بازاریابی تحول کسب و کار, شرکت نیلی مشاور برنده کسب و کار دیجیتال برای تالارها هند (www.bluehost.com) وب سایت و میزبانی وب راه حل های شرکت مورد اعتماد توسط میلیون ها نفر از کاربران وردپرس. به عنوان بخشی از دستور نیلی مشاور رسیدگی خواهد شد تالارها دیجیتال, ارتباطات, رسانه های اجتماعی و همچنین مدیریت اعتبار آنلاین (ORM) در هند است.

متخصص در ساده وردپرس به توده ها تالارها قدرت بیش از 2 میلیون وب سایت در سراسر جهان است. آن را قادر می سازد تا میلیونها نفر از کاربران با ارائه ابزار جامع برای وب سایت با ساده مصرف کننده رویکرد متمرکز به میزبانی وب. لازم به ذکر است که تالارها هند بخشی از استقامت گروه بین المللی فراهم می کند که صاحبان کسب و کار کوچک با ابزار مورد نیاز برای ایجاد و ساخت وب سایت خود را حضور یافت در جستجوی آنلاین و ارتباط با مشتریان از طریق رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل.

اخبار مرتبط

نیلی به ما کمک خواهد کرد در تلاش های ما برای مقیاس اجتماعی تعامل Mitika Kulshreshtha VP, APAC, بازاریابی, استقامت گروه بین المللی گفت. “ما می خواهیم تالارها به عنوان یک شریک به رشد سریع کاربر وردپرس, جامعه, در, هند, و آنها را قادر به موفقیت آنلاین از طریق محصولات و خدمات ما. تیم ما به دنبال به جلو برای تعامل با جامعه وردپرس برای دریافت بازخورد و بهبود مستمر محصولات و راه حل ها به منظور ساده سازی نیاز خود را به صورت آنلاین, حضور,” او اضافه شده است.

با توجه به آژانس همکاری با تالارها هند تنها آن را تقویت می کند B2B و B2C ارتباطات ارائه و همراه با تعهد خود را برای کمک به مارک های رشد.

استقامت International Group Holdings, Inc. کمک می کند تا میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان با محصولات و فن آوری به منظور افزایش خود را آنلاین حضور وب, ایمیل, بازاریابی و کسب و کار راه حل های. استقامت خانواده از برندها شامل تماس ثابت, تالارها, HostGator و Domain.com در میان دیگران. که مقر آن در برلینگتون, ماساچوست, استقامت استخدام بیش از 3,800 مردم در سراسر ایالات متحده و برزیل و هند و هلند.

دفعات بازدید: همچنین: Housejoy منصوب Arpan Biswas به عنوان معاون بازاریابی

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im