هند در پاسخ به COVID-19 پیشگیرانه نرم افزار-فعال مدرج: دولت

دولت گفت: غربالگری هوای ورودی مسافران به دنبال تعلیق روادید و ممنوعیت پروازهای بین المللی انجام شد بسیار جلوتر از هر کشور دیگر.

هند در پاسخ به COVID-19 بوده است “حق شفعه نرم افزار-فعال و مدرج” دولت گفت: مسواک زدن کنار اتهامات که 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد بدون هیچ گونه برنامه ریزی است.

دولت گفت که در حال حاضر در محل قرار داده جامع سیستم پاسخ” در مرزهای خود خیلی قبل سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد coronavirus به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی در ژانویه 30.

اخبار مرتبط

دولت در آمده برای انتقاد که این مستند انجام شد و بدون برنامه ریزی و همچنین برای این واقعیت است که کارگران مهاجر به رشته در سراسر کشور بدون منابع است. دولت گفت: غربالگری هوای ورودی مسافران به دنبال تعلیق روادید و ممنوعیت پروازهای بین المللی انجام شد بسیار جلوتر از هر کشور دیگر.

“حرارتی غربالگری دریافتی مسافران بین المللی از چین و هنگ کنگ آغاز شده بود در روز 18 ژانویه بسیار قبل از مورد اول از coronavirus شناسایی شد در هند در ژانویه 30,” آن را گفت. “هند در واکنش به COVID-19 شده است حق شفعه نرم افزار-فعال و مدرج” دولت گفت.
در حالی که با استناد به نمونه هایی از ایتالیا و اسپانیا آغاز شده است که غربالگری مسافران 25 روز و 39 روز به ترتیب پس از اولین موارد گزارش شده, آن گفت: در آن زمان تعدادی از اقدامات پیشگیرانه و گاهشناسی از اقدامات انجام شده توسط آن است.

در این بیانیه که “مرفه سرخپوستان” اجازه داده شد برای بازگشت بدون غربالگری است “مضحک” دولت گفت. “دولت در زمان اقدام سریع برای قرار دادن در محل جامع و قوی سیستم غربالگری و قرنطینه و نظارت بخشی از آن قوی پاسخ به بحران بهداشت عمومی از سمت راست شروع.

“این پوشش هر مسافر سرخپوستان بازگشت پس از کسب و کار و یا گردشگری, دانش آموزان و همچنین خارجی” آن را گفت. غربالگری مسافران صورت گرفت در 30 فرودگاه, 12 عمده و 65 جزئی گلدان و در مرزهای زمینی دولت اضافه کرد: بیش از 36 لاخ مسافران شده اند به نمایش در آمد.

این گفته متحده شده اند به طور منظم درخواست برای حفظ و بهبود بیشتر بر نظارت به طوری که پوشش کامل است و هیچ شکاف وجود دارد. “دقیق سیستم فعال متحده برای پیگیری کردن افرادی که سعی در جلوگیری از نظارت یا که نه دنبال قرنطینه اقدامات” دولت گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de