هند تنها لامپ UV سازان با آب گرفتگی سفارشات در میان شیوع کروناویروس

Among the first calls came from Pune’s Naidu Hospital for Infectious Diseases which is where all Covid-19 positive patients in Pune district are being treated, and his company installed the UV lamps here to disinfect the hospital air.در میان اولین تماس آمد از پونا را Naidu بیمارستان برای بیماری های عفونی است که در آن همه Covid-19 مثبت بیماران در منطقه پونا در حال درمان و خود شرکت نصب لامپ UV در اینجا برای ضد عفونی بیمارستان درجه.

واقع در شهرک صنعتی Chakan در کانون پونا Arklite تخصص لامپ و Aeropure اشعه سیستم کار کرده اند اضافه کاری این چند هفته گذشته. آنها هند را تنها تولید کننده اشعه ماوراء بنفش (UV) لامپ است که می تواند به از بین بردن هر نوع از میکروب ها در هوا. اشعه ماوراء بنفش لامپ ضد باکتری است و می تواند ضد عفونی هوا و سطوح.

آب گرفتگی با تماس از بیمارستان های دولتی, سازمان,شروع یو پی اس و شرکت های فن آوری برای لامپ اعم از 6 وات به 6500 وات آنها در حال حاضر در حال اجرا در دو شیفت.

اخبار مرتبط

رئیس Avinash Kulkarni اشاره لامپ ها مهم ترین بخش از محصولات و سیستم های در حال توسعه به ضد عفونی کردن ماسک sanitising مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی.

“ما آنها را ارائه می دهند لامپ و کل سیستم با دارندگان و بالاست که آن را از یک پلاگین و ماژول بازی” توضیح می دهد که Kulkarni.

تا کنون 75 درصد از محصولات صادر به ایالات متحده و اروپا در غیاب تقاضای داخلی اما Covid-19 همه گیر اتحادش را تغییر همه که.

لامپ UV موجود در بازار با استفاده از نرم شیشه ای و بسیاری از آنها از چین آمده. “ما تصمیم به ایجاد کوارتز شیشه ای مبتنی بر لامپ UV که آنها را گران تر اما ارائه می دهد عملکرد برتر و اجازه می دهد تا برای یک پرش بزرگ در وات,” او گفت:.

این Kulkarnis باید به شدت سرمایه گذاری در R&D و کسب و کار خود را در حال حاضر به ارزش حدود 175 تومان کرور. مارک های پیشرو مانند Voltas و فیلیپس منبع خود لامپ UV مورد نیاز از آنها. در حال حاضر 500 لامپ یک روز ساخته شده در کارخانه Chakan اما وجود دارد اتاق را برای گسترش.

در میان اولین تماس آمد از پونا را Naidu بیمارستان برای بیماری های عفونی است که در آن همه Covid-19 مثبت بیماران در منطقه پونا در حال درمان و خود شرکت نصب لامپ UV در اینجا برای ضد عفونی بیمارستان درجه.

اشعه ماوراء بنفش نور می تواند از بین بردن RNA و DNA میکروب توضیح داد Kulkarni. بیمارستان ها نمی شد مشتاق قبلا در نظر گرفته و با استفاده از لامپ UV در سیستم های تهویه مطبوع تنها به دلیل وجود یک 10-15 ٪ صرفه جویی در قبض برق و نه به این دلیل آن بهبود کیفیت هوا و کشته شدن میکروب Kulkarni گفت. آن را تنها بعدا که مشتاق و خریدار در دهلی نو مترو استفاده می شود که محصولات خود را به نگه داشتن مترو زیرزمینی شبکه هوایی پاک است. به دنبال اين بود كه چنای مترو و جیپور مترو چیدن محصول خود را. دهلی T3 ترمینال نیز خود را نصب.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de