هند سالانه دفاع صادرات به لمس تومان 35,000 cr سال 2024 می گوید Rajnath Singh

وزیر دفاع Rajnath Singh, در روز پنج شنبه پیش بینی شده است که سالانه دفاع هند صادرات را لمس ₹35,000 کرور سال 2024 از سطح کنونی ₹17,000 کرور.

سینگ همچنین گفت که او هیچ شک و تردید در مورد هند در حال ظهور به عنوان میان سه اقتصادهای بزرگ جهان در سال 2030 و صنایع دفاعی خواهد شد که نقش مهمی را به بازی.

“هند دفاع صادرات در حال رشد است. در دو سال گذشته صادرات ما شده است ₹17,000 کرور اما در نظر داشتن خود (Hindustan Aeronautics Limited) ظرفیت در سال پی در پی من می توانم بگویم که تا سال 2024 ₹35,000 کرور. من مطمئن هستم در مورد آن” وزیر دفاع گفت: در کارناتاکا ‘Rajyotsava’ رویداد سازمان یافته در هال در اینجا.

دفاع PSUs’ نقش

وزیر گفت: این گردهمایی که هند نمی تواند باقی می ماند وابسته به واردات برای مدت طولانی و به شرکت های هندی به خصوص دفاع از بخش عمومی واحد را به بازی اصلی نرم افزار-نقش فعال در دستیابی به هدف ” را در هند به عنوان پیش بینی شده توسط نخست وزیر نارندرا.

“ما نمی خواهیم برای دیدن هند به عنوان یک واردات کشور است. در عوض بر اساس قدرت خود را, من می گویند که هند است که مطمئن شوید که برای تبدیل شدن به یک صادرکننده کشور است. هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند و,” سینگ گفت.

در این راستا او مورد ستایش قرار داد هال برای بودن در میان کسانی که در دفاع از بخش عمومی واحد که عملکرد در عملیات و امور مالی بسیار عالی بود. “در ماه مارس 2019 در گردش مالی شرکت بود ₹19,705 کرور و هال به سهامداران 198 درصد سالم سود سهام,” او گفت:.

جو در کارناتاکا مساعد برای علم و فناوری ارائه شده است که پایه ای برای هال که مقر آن در اینجا در بنگلور او اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im