رستوران هندی تخریب در نیومکزیکو

یک رستوران هندی — هند کاخ — واقع در Sante Fe شهر جدید مکزیک متعلق به یک سیک بود شکست و تخریب با نفرت پیام شتاب در سراسر دیوارهای آن را به عنوان در هر NDTV گزارش.

آسیب های ناشی از به رستوران است که ارزش $100,000 محلی Santa Fe, خبرنگار, گفت:, و اضافه کرد که vandalization در حال بررسی توسط پلیس محلی و اف بی آی است.

چند ساعت پس از حمله سیک حقوقی آمریکا دفاع و آموزش و پرورش صندوق (SALDEF) را محکوم کرده است این حادثه.

“این نوع از نفرت و خشونت غیر قابل قبول است و اقدام سریع باید گرفته شود برای اطمینان از ایمنی و امنیت از همه آمریکایی ها گفت:” Kiran Kaur Gill SALDEF مدیر اجرایی.

با توجه به محلی روزانه, جدول, شد, لغو, ظروف شکست شد به شمع در طبقه شراب قفسه بودند خالی مجسمه یک الهه بود سر بریده و کامپیوتر به سرقت رفته بودند.

این خرابکاری نیز بیش از تبدیل و تخریب مواد غذایی بخار در حالی که میز جلو منطقه ویران شد و بشقاب و شکست و آشپزخانه ارائه شده به طور کامل غیر قابل استفاده آن را گفت.

“من راه می رفت به آشپزخانه من همه چیز را دیدم و گفتم نگه چیست ؟ چه خبر است ؟ ” صاحب Baljit سینگ گفت: سانتافه خبرنگار.

“سفید قدرت” “مغلوب ساختن پیشی جستن سال 2020” “رفتن به خانه” و به مراتب بدتر شد اسپری رنگ بر روی دیوار و درب و شمارنده و هر سطح در دسترس.

“برخی از عبارات موجود تهدیدات خشونت آمیز و موهن نژادی تهمت,” روزانه گفت.

“سانتافه صلح آمیز است و شهر و جامعه سیک زندگی می کردند در اینجا به زیبایی یکپارچه از دهه 60 گفت:” SALDEF عضو هیئت مدیره Simran سینگ که زندگی در نزدیکی و رستوران.

“تنش ها را گرفت به تازگی با reinvigoration از زندگی مهم جنبش و حذف مجسمه مرتبط با استعمارگران اسپانیایی این منطقه که مرتکب تعدادی از جنایات,” او گفت:.

“با این وجود ما شاهد ابراز عشق و حمایت در اطراف شهر و در تجربه من, همسایه های ما عشق و قدردانی ما را به عنوان ما را از عشق و قدردانی از آنها را,” او اضافه شده است.

SALDEF گفت که جامعه شاهد یک انفجار از جنایات نفرت از جمله مارس 29 حادثه در جایی که یک سیک آمریکا Lakhwant سینگ بود به طرز وحشیانه ای مورد حمله یک مرد به عنوان اریک Breeman در Lakewood, کلرادو.

Lakhwant سینگ گفت: “بازگشت به کشور” در حالی که حمله کردند. هیچ رسمی جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه مهاجم طبق گزارش های رسانه ها.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *