راه آهن هند برای تغییر بزرگ! هزینه حمل و نقل به پایین آمدن اختصاصی برای حمل و نقل دالان

dfcهر دو DFCs هدف برای تکمیل در فازهای دسامبر 2021.

اختصاصی حمل و نقل دالان پروژه بخشش برای راه آهن هند! هزینه حمل و نقل است به احتمال زیاد به پایین آمدن با اجرای دو اختصاص داده شده دالان حمل و نقل! به تازگی راه آهن وزیر Piyush Goyal در یک نوشته پاسخ گفت: مجلس که وزارت راه آهن در حال اجرای دو اختصاص داده شده حمل و نقل کریدور (DFC) پروژه های – 1,856 کیلومتر طول شرقی اختصاص داده شده حمل و نقل کریدور (EDFC) از Ludhiana به Dankuni و 1,504 کیلومتری غرب اختصاصی حمل و نقل کریدور (WDFC) از داری به جواهر لعل نهرو پورت اعتماد. هر دو DFCs هدف برای تکمیل در فازهای دسامبر 2021. Goyal گفت: به طور کلی فیزیکی و همچنین به عنوان پیشرفت مالی این دو راهرو پروژه در حال حاضر 70 درصد و 68 درصد به ترتيب با توجه به PTI گزارش.

در فوریه 28, 2014, امتیازی توافق امضا شد اختصاصی حمل و نقل کریدور شرکت از هند محدود (DFCCIL) و راه آهن وزارت الزام روش به کار قطار حمل و نقل از راه آهن هند در DFC شبکه. با توجه به راه آهن وزیر DFCs طراحی شده اند برای اجرای قطار باری تا به حداکثر سرعت 100 کیلومتر در ساعت با یک بار محور از 25 تن است.

اخبار مرتبط

با توجه به Goyal نسبت به مجموعه های موجود از آهن هند, DFCCIL انتظار می رود که بهتر عملیاتی و همچنین نیروی انسانی, بهره وری, با توجه به سرعت تکنولوژی مدرن و آخرین سیستم ارتباطی و در نتیجه کاهش هزینه های حمل و نقل. وزیر اظهار داشت که این افزایش ظرفیت با سرعت بالاتر در اختصاصی حمل و نقل راهرو است که به احتمال زیاد به ارائه مطمئن باشید زمان حمل و نقل به مشتریان و همچنین به عنوان یک کاهش قابل توجه در کل تدارکات هزینه.

در حال حاضر این شرکت در حال نهایی آن کسب و کار طرح توسعه که شامل استقرار چند معین, پارک های لجستیک به عنوان به خوبی به عنوان بازار محور حمل و نقل اقدامات تشویقی برای جذب اضافی حمل و نقل در حمل و نقل اختصاص داده شده راهرو شبکه این گزارش گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im