دولتی حامل هوایی هند مخابرات شرکت Bharat Sanchar Nigam Ltd (BSNL) و Mahanagar Telephone Nigam Ltd (MTNL) شد سه دست دادن-ساخت PSUs در مالی 2018-19.

در هند 70 بخش عمومی واحد (PSUs) در از دست دادن به عنوان از 31 مارس 2019 با مجموع استرس به مقدار بیش از 31,000 تومان کرور روپیه در مجموع. از این دولت اجرا حامل هوایی هند مخابرات شرکت Bharat Sanchar Nigam Ltd (BSNL) و Mahanagar Telephone Nigam Ltd (MTNL) شد سه دست دادن-ساخت PSUs در مالی 2018-19 Prakash Javadekar وزیر صنایع سنگین و شرکت های دولتی گفت: در یک نوشته پاسخ به Rajya سبها در روز دوشنبه. با توجه به پاسخ BSNL از دست Rs 14,904 کرور; هوایی هند زیان شد و در Rs 8,474 کرور و MTNL زیان بود در Rs 3,390 کرور.

PSUs مانند اوریسا معدنی شرکت توسعه Ltd. چنای Petroleum Corporation Ltd. هندوستان روزنامه Ltd. ملی نساجی Corpn. Ltd. دولت تجارت Corpn. هند Ltd. همچنین گزارش داد ضرر و زیان صدها کرور. دلایل شکست این PSUs نیز ارائه شده است. در حالی که دلایل شکست متفاوت از دلایل زیان های متفاوت از یک پروژه به دیگری “مشکلات رایج در مواجهه با از دست دادن-ساخت CPSEs شامل منسوخ گیاهان و ماشین آلات سنگین بهره بار بحران منابع پایین استفاده از ظرفیت پایین بهره وری مازاد نیروی انسانی بالا هزینه ورودی غیر پاداشی قیمت و غیره” وزارت گفت.

اخبار مرتبط

تلاش های دولت برای رسیدگی به دلایل زیان

دولت نیز انجام آن بیت به CPSEs از استرس خود را. این اقدامات عبارتند از: “کسب و کار تجدید ساختار شکل گیری سرمایه گذاری های مشترک و نوسازی و بهبود استراتژی های بازاریابی شرکت های بزرگ حکومت حرفه ای از تخته CPSEs و غیره” با توجه به پاسخ. اما دولت گفت که این CPSEs در مسیر بازگشت یک فرایند مداوم است.

دولت همچنین تلاش شده است به سمت سهام خود در حامل ملی هوایی هند و وزیر حمل و نقل هوایی عمران Hardeep سینگ پوری دارای زمان و دوباره گفت آن است که نه دولت و کسب و کار برای اجرای کسب و کار است. دولت هند به نظر می رسد به offload 100 درصد از سهام خود در شرکت هواپیمایی است و به دنبال یک آینده نگر پیشنهاد برای خطوط هوایی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im