هند تقاضای طلا کاهش 36 درصد در ماه مارس چهارم: WGC

gold, India's gold demand, india gold demand March 2020, world gold councilژوئن چهارم انتظار می رود که حتی بدتر است.

هند تقاضای طلا سقوط 36% در سال در سال در ماه مارس سه ماهه کنون عملکرد ضعیفی 1% افزایش در سطح جهان به عنوان Covid-19 شیوع و افزایش شدید در قیمت خرید منصرف به خصوص در ماه گذشته نشان داد که داده های منتشر شده توسط شورای جهانی طلا (WGC) در روز پنج شنبه.

جواهرات و اشیای قیمتی تقاضا در طول ماه های ژانویه-مارس دوره فرو 41% y-o-y به 11 سال اخیر از 73.9 تن در حالی که سرمایه گذاری مصرف کاهش یافته و با سرعتی کمتر از 17 درصد به 28.1 تن. بنابراین به طور کلی تقاضای طلا در ماه مارس سه ماهه کاهش یافت تقریبا به 102 تن در برابر 159 تن در سال پیش از آن.

اخبار مرتبط

ژوئن چهارم انتظار می رود که حتی بدتر به عنوان پان هند مستند در نیروی باقی مانده است حداقل تا زمانی که ممکن است 3. این نقش برآب امید بهبود در هند تقاضای طلا به 700-800 تن در سال 2020 و پس از این فلز گرانبها مصرف آمار در سه سال اخیر از 690.4 تن در سال 2019.

به طور متوسط در هند قیمت طلا شد تا 2.6% y-o-y در مارس سه ماهه به تومان 41,124 به ازای هر 10 گرم است. افزایش قیمت طلا در سطح جهانی و به لطف امن و پناهگاه تجدید و تضعیف روپیه رانده بود تا داخلی قیمت طلا به رکورد تومان 44,315 در هر ده گرم در ماه گذشته.

Somasundaram روابط عمومی, مدیر عامل (هند) از WGC گفت: FE که جهانی کارگران معدن بدن نیست تجدید نظر کامل خود را در سال (2020) تقاضا پیش بینی در حال حاضر به عنوان “ما فراموش نمی دید برخی از عوامل مهم در بازی تحت شرایط فعلی”.

Somasundaram گفت: “عمر بالا قیمت طلا امروز افزایش بازیافت 16 درصد. بازیافت و collateralised وام در مقابل طلا ممکن است انتظار می رود به رشد نمایی در چند محله به عنوان فوری تاثیر اقتصادی این مستند آشکار می شود و امیدوارم اصلاحات اساسی دنبال, کاهش, تمایلات کسب و کار. در این سناریو ممکن است که طلا می شود یک ابزار برای احیای بسیاری از شرکتهای کوچک و متوسط کسب و کار و خانواده و اقبال. این شاید ارائه یک فرصت است که می تواند به احیای GMS (طلا کسب درآمد طرح) در یک مصرف کننده – دوستانه است.”

او همچنین اضافه کرد که ضریب اطمینان مصرف کننده دریافت می تواند با افزایش ورود عادی موسمی به عنوان پیش بینی آب و هوا در اتاق. مسائل مربوط به یکپارچگی طلا و قیمت مناسب دریافت خواهد کرد بیشتر مصرف کننده با توجه به قیمت طلا در آزمون استطاعت است. “دیجیتال تغییر و تحول در این صنعت می تواند یک نتیجه مثبت از بحران کنونی به عنوان اجتماعی فاصله, پرداخت تماس و رفتاری دیگر ضرورت چالش زودتر اشکال تعامل مصرف کننده.”

تقاضای جهانی افزایش می یابد, حاشیه

جهانی تقاضای طلا افزایش یافت 1 ٪ y-o-y به 1,083.8 تن در ماه مارس سه ماهه با وجود رکود در تقاضای مصرف کننده به عنوان جریان به طلا و تبادل وجوه معامله رز هفت بار در سال در سال. در میان ابهامات در مورد اقتصاد جهانی سرمایه گذاری کل تقاضا افزایش 80% y-o-y به 539.6 تن بین ماه های ژانویه و مارس اگر چه تقاضای مصرف کننده کاهش 28 درصد به 567.4 تن. جهانی جواهرات و اشیای قیمتی تقاضا کاهش یافت و 39 درصد به یک رکورد کم از 325.8 تن و بانک مرکزی خالص خرید 8 درصد کاهش یافت و به 145 تن. منابع بیش از حد در زمان ضربه و کاهش 4% y-o-y است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>