هند بانک-اللهآباد (هند) بانک ادغام: ادغام نهاد به احتمال زیاد به 10 تومان لاخ cr biz 10k شاخه در 2-3 سال

Indian Bank is the anchor bank in this merger process. هندی, بانک لنگر بانک در این ادغام روند.

هماهنگ سازی محصولات بانکی سیاست ها و فرآیندهای برای ادغام اللهبد بانک با بانک است که در ‘روان’ و دو وام دهندگان در حال کار برای رفع آوریل 1 مهلت ارسال آثار به عنوان احتمالی تاریخ موثر برای مگا تحکیم 10 بانک های دولتی.

این دو بانک نیز chalked از برنامه به ساعت 10 تومان لاخ-کرور کسب و کار برای ادغام نهاد در دو-سه سال است. “ما باید یک برنامه ریزی برای گسترش تعداد شعب برای ادغام نهاد به 10000 و ثبت نام 10 تومان لاخ-کرور کسب و کار در دو-سه سال است. ما بسیار بسیار مثبت است که گفت:” یک اللهبد بانک منبع آشنا با این موضوع.

اخبار مرتبط

پیشنهاد ادغام کلکته-دفتر مرکزی اللهبد بانک و چنای بر اساس هندی, بانک جدید نهاد هفتم-بزرگترین بانک در هند. هندی, بانک لنگر بانک در این ادغام روند. به ویژه در پایان سه ماهه سوم سال مالی این ترکیب کسب و کار از دو بانک بود در Rs 8.44 لاخ کرور با مجموع 6,062 شاخه.

هند کسب و کار بانک بود در Rs 4.5 لاخ کرور با 2,887 شاخه به عنوان در 31 دسامبر 2019 در حالی که اللهبد بانک کل کسب و کار به عنوان در 31 دسامبر سال گذشته بود در Rs 3.94 لاخ کرور با 3,175 شاخه.

“در مورد ما بزرگترین مزیت این است که هیچ یک از شاخه های در حال رفتن به کار خواهد بست. تنها شاخه های آن است که فقط در مجاورت یکدیگر ترکیب خواهند شد” منبع ذکر شده در بالا را اطلاع داد.

او گفت: دو بانک آماده برای دیدار با 1 آوریل سال 2020 مهلت ارسال آثار به عنوان احتمالی تاریخ موثر برای تحکیم. دولت است اما در عین حال به موضوع اطلاع رسانی در رابطه با ادغام طرح. “اطلاع رسانی در ادغام را از دولت انتظار می رود که بسیار به زودی. من نمی بینم هر گونه ابهام در راه وزارت مالیه مشغول به کار…ما (بانک ها) در حال کار به عنوان اگر این ادغام اتفاق خواهد افتاد از 1 آوریل” این منبع گفت.

وزیر دارایی Nirmala Sitharman اخیرا تصریح کرد که با وجود عدم اطمینان در مورد ادغام bansks و این روند در “طبق برنامه”.

با توجه به اللهبد بانک, منبع, هماهنگ سازی منابع انسانی سیاست های این دو بانک می گذرد ‘روان’. “این است که اساسا افقی ادغام. آن را مقدار زیادی از زمان. اما ادغام کامل را برخی از زمان. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد یک شبه آن را به حداقل 12-18 ماه برای ما برای تکمیل ادغام تمام مراحل.”
“از روز 1 بسیار محدود فرآیندهای خواهد بود با هم ادغام شدند. ادغام کامل از هسته سیستم بانکی (CBS) را نمی خواهد اتفاق می افتد از روز 1 از ادغام” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im