Indiabulls, financial irregularities, Indiabulls group, DLF, Americorp, Anil Ambani, Reliance Group, Vatika, Chordia groupsاین شرکت سهام و اوراق قرضه شروع به پریدن کرد.

یک دولت بررسی نشده هر گونه بی نظمی های مالی قابل توجهی در عملیات Indiabulls گروه به گفته افراد آشنا با این موضوع. این شرکت سهام و اوراق قرضه شروع به پریدن کرد.

ثبت شرکت در سومین گزارش بازرسی گفت: تمام معاملات بین واحد های مختلف از این گروه شده اند در طول اسلحه مردم گفت: درخواست نه به عنوان این گزارش نیست ، آن را نیز در بر داشت که وام آن را به حال شده است کاوش — به DLF, Americorp و آنیل Ambani تکیه گروهی — تمام شده است در حالی که بازپرداخت آن با توجه به Vatika و Chordia گروه حساب های استاندارد.

اخبار مرتبط

وزارت امور شرکت تا به حال بررسی شده است Indiabulls گروه برای بیش از یک سال پس از اولیه سوالات در بر داشت cross-دارایی بین شرکت و آدرس مشترک برای چند تا از شرکت های تابعه خود را بالا بردن امکان وجود شرکت های پوسته.

دادگاه عالی دهلی در فوریه 28 را بشنود دادخواست به پروب Indiabulls در اتهامات مشابه. سهام Indiabulls مالی مسکن رسید 10.75% در روز پنج شنبه در مقایسه با 0.4 ٪ کاهش در این شاخص معیار. Indiabulls سرمایه گذاری شروع به پریدن کرد 8.2 درصد و Indiabulls املاک و مستغلات افزایش 2.1%. Indiabulls مسکن 2022 دلار اوراق قرضه را به دست آورد 1.3 سنت دلار به 89.6 سنت که بالاترین سطح در بیش از پنج ماه با توجه به بلومبرگ-compiled قیمت.

این کاوشگر در بر داشت چند compoundable جرائم مانند نامناسب اجرای استانداردهای حسابداری و اقدام مناسب خواهد بود گرفته شده در این موارد به مردم گفت. یک سخنگوی Indiabulls کاهش یافته است به نظر در حالی که دو تماس های ساخته شده به وزارت, سخنگوی نمی شد جواب داد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de