هند و آمریکا روابط قوی تر می گوید مودی به عنوان برگ برنده با تشکر از کشور برای HCQ

نخست وزیر نارندرا مودی امروز گفت که هند و آمریکا همکاری قوی تر از همیشه در پاسخ به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییت تشکر هند در تصمیم خود برای اجازه صادرات داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. این دارو است که به روش تجربی استفاده می شود برای مبارزه با Covid-19.

“زمان هایی از این دوستان نزدیک تر است. هند و همکاری آمریکا قوی تر از همیشه است. هند باید به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به بشریت مبارزه با Covid-19. ما باید برنده این” مودی توییتی در روز پنج شنبه.

HCQ شد و در بالای لیست از داروها که ما می خواستیم هند برای عرضه به کشور با وجود محدودیت کامل قرار داده شده بر روی صادرات آن توسط اداره کل تجارت خارجی در مارس 4.

در آوریل 6, تهمت و تهدید به اقدام تلافی جویانه در برابر هند اگر آن را آزاد منابع HCQ به ما و وزارت امور خارجی گفت: یک روز بعد از آن که هند آماده برای صادرات به “شدت تحت تاثیر قرار” کشور است.

“زمان فوق العاده ای نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است. با تشکر از شما و مردم برای تصمیم گیری در HCQ,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز چهارشنبه. در همان روز وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla در مورد مسائل مربوط به در دسترس بودن داروهای ضروری با وزیر امور خارجه Stephen E. Biegun در تلفن.

اگر چه ما نمی شد نام هند به عنوان یک نامزد برای صادرات HCQ تهمت را صدای جیر جیر نشان داد که او دریافت کرده بود برخی از اطمینان بر روی آن.

ما یکی از ترین به شدت آمار کشور با بیش از 3,98,000 Covid-19 موارد و حدود 13,000 مرگ و میر. در هند تعداد موارد بیش از 5,200 با حدود 150 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im