مقامات هند و آمریکا در درگیر گیج کننده parleys برای یک پیشنهاد معامله تجاری بین دو کشور پیش از سفر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا بعد از این ماه میگویند.

این مقام گفت که در حال حاضر وجود دارد هیچ وضوح اگر تجارت پیمان امضا خواهد شد رئیس جمهور تهمت بازدید در فوریه 24-25.

چند دور از مذاکرات صورت گرفته بین وزیر اقتصاد Piyush Goyal و ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer در چند هفته گذشته بیش از تلفن.

دو کشور در حال مذاکره یک معامله بسته به آهن از مسائل خاص و ترویج دو راه تجارت است.

هند خواستار معافیت از عوارض اعمال شده توسط آمریکا در برخی از فولاد و آلومینیوم محصولات سرگیری صادرات مزایای خاص داخلی محصولات خود را تحت کلی سیستم از تنظیمات (GSP) و بیشتر دسترسی به بازار برای محصولات خود را از بخش هایی مانند کشاورزی, خودرو, قطعات خودرو و مهندسی.

از سوی دیگر آمریکا می خواهد بیشتر دسترسی به بازار برای خود مزرعه و تولید محصولات لبنی موارد پزشکی و دستگاه های اطلاعات محلی سازی و کاهش عوارض واردات برخی از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) محصولات. آمریکا نیز نگرانی خود را بالا کسری تجاری با هند است.

در 2018-19 هند-صادرات به ایالات متحده بود در $52.4 میلیارد دلار رسید در حالی که واردات شد $35.5 میلیارد دلار است. کسری تجاری نیز با کاهش از $21.3 میلیارد دلار در 2017-18 به $16.9 میلیارد دلار در 2018-19.

هند دریافت سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ارزش $3.13 میلیارد از ما در 2018-19 بالاتر از 2 میلیارد دلار در 2017-18.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su