هند تحت هیچ الزامی برای اجرای تجارت جهانی را اختلاف پنل توصیه در صادرات طرح: Piyush Goyal

wto, world trade organisationدر یک جداگانه پاسخ وزیر اطلاع مجلس است که هند درگیر است در 15 اختلافات تجاری عمدتا در برابر دلار آمریکا در تجارت جهانی در حال حاضر است.

هند تحت هیچ الزامی به اجرای توصیه های سازمان تجارت جهانی را اختلاف پانل در آن توسعه صادرات طرح که به چالش کشیده شد آمریکا به دهلی نو درخواست کرد که در برابر نظم در سطح بالاتر مجلس مطلع شد در روز چهارشنبه.

اختلاف حل و فصل پنل از سازمان تجارت جهانی (WTO) در گزارش خود صادر شده به اعضا در 31 اکتبر 2019 حکم داده است که هند صادرات مربوط به طرح (از جمله SEZ طرح) در طبیعت ممنوع یارانه ها تحت توافق بر سر یارانه ها و جبران اقدامات و ناسازگار با سازمان تجارت جهانی هنجارهای.

اخبار مرتبط

پنل شده و قاب زمان از 180 روز برای خروج از منطقه ویژه اقتصادی (SEZ) طرح.

هند به دادگاه تجدید نظر در سازمان تجارت جهانی را استیناف بدن در برابر این حکم.

“با توجه به عملکرد غیر استیناف بدن (سازمان تجارت جهانی را حل و فصل اختلاف ساز) درخواست تجدید نظر نگه داشته شده است در تعلیق است. تا درخواست تجدید نظر است از دفع هند است و تحت هیچ الزامی برای اجرای توصیه های پانل” تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal گفت: در یک نوشته پاسخ به Lok سبها.

در یک جداگانه پاسخ وزیر اطلاع مجلس است که هند درگیر است در 15 اختلافات تجاری عمدتا در برابر دلار آمریکا در تجارت جهانی در حال حاضر است.

“در حال حاضر در هند است که در 15 اختلافات در سازمان تجارت جهانی که در آن شاکی در 4 و مخاطب در 11” او گفت:.

این اختلافات که در آن هند شکایت حزب مخالف وظیفه آمریکا در هند محصولات فولادی; اقدامات آمریکا در مورد ویزای غیر مهاجر; انرژی های تجدید پذیر برنامه های ما; و واردات اعمال شده بر روی فولاد و آلومینیوم محصولات توسط امریکا است.

اختلافات سازمان تجارت جهانی که در آن هند است پاسخ حزب شامل ممنوعیت توسط هند در واردات مرغ و محصولات مرغ ظ توسط آمریکا و وظایف واردات در برخی از فناوری اطلاعات و ارتباطات کالاهای ثبت شده توسط اتحادیه اروپا و ژاپن و تایوان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de