هند در صدر یک میلیون coronavirus موارد به عنوان همه گیر بازدید روستاهای

هند روز جمعه شد سومین کشور در جهان به رکورد بیش از یک میلیون coronavirus موارد پس از ایالات متحده امریکا و برزیل به عنوان عفونت گسترش بیشتر به روستاها و شهرهای کوچکتر.

هند با جمعیت حدود 1.3 میلیارد کارشناسان می گویند یک میلیون نفر هنوز هم کم و تعداد افزایش قابل توجهی خواهد شد در ماه های آینده به عنوان تست گسترش یافته است.

هند ثبت 34,956 عفونت های جدید در روز جمعه با در نظر گرفتن مجموع تا کنون به 1.004 میلیون 25,602 مرگ و میر ناشی از Covid-19 سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد. که در مقایسه با برخی از 3.6 میلیون نفر در ایالات متحده و 2 میلیون نفر در برزیل — هر دو کشور با جمعیت کمتر از 400 میلیون نفر است.

اپیدیولوژی می گویند هند است که هنوز هم به احتمال زیاد ماه دور از ضربه زدن به اوج خود موارد نشان می دهد این کشور در حال حاضر سبب شیوع سیستم بهداشت و درمان خواهد آمد بیشتر تحت فشار است.

“در ماه های آینده ما موظف هستند برای دیدن بیشتر و بیشتر موارد که پیشرفت طبیعی از هر بیماری همه گیر” گفت: Giridhar ببو, اپیدمیولوژی در غیر انتفاعی بهداشت عمومی بنیاد هند است.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو هدف این است که به کاهش مرگ و میر… یک چالش مهم متحده روبرو خواهد شد که چگونه به عقلانی اختصاص تخت بیمارستان,” او گفت:.

چهار ماه گذشته از این بیماری همه گیر جارو هند را در معرض شدید شکاف در این کشور سیستم بهداشت و درمان که یکی از ضعیف ترین بودجه و برای سال فاقد کافی پزشکان و یا تخت بیمارستان.

مستند تاثیر

این مرکز در دفاع از سخت مستند آن اعمال شده در مارس حاوی ویروس گسترش و گفت: این کمک نگه داشتن نرخ مرگ و میر پایین و اجازه هم به گوشت گاو تا زیرساخت های بهداشت و درمان. اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند کمبود باقی می ماند و می تواند ضربه های سخت در ماه های آینده.

“به عنوان یک اقدام بهداشت عمومی فکر نمی کنم این مستند تا به حال تاثیر بسیار. آن را فقط به تاخیر افتاد این ویروس گسترش گفت:” دکتر Kapil Yadav, استادیار جامعه پزشکی در دهلی نو با نخست وزیر هند موسسه علوم پزشکی.

میلیون تا کنون موارد ثبت شده به احتمال زیاد از سمت چپ بسیاری از بدون علامت آنهایی که, او گفت:. “این یک ناخالص دست کم نگیرید.”

میلیون ها نفر از کارگران مهاجر سرگردان در شهرستانها توسط مستند در ماه مارس, در زمان سفرهای طولانی خانه و در برخی از مرگ در راه در حالی که دیگران بدون کار باقی مانده و یا حقوق و دستمزد.

چندین ایالت از جمله ایالت بیهار که بسیاری از مهاجران بازگشته اند و شاهد افزایش موارد در هفته های اخیر به عنوان مستند کاسته شده و به نجات یک تضعیف اقتصاد است.

ببو برآورد هند نمی بینم تنها در سراسر کشور اوج. “این موج در حال تغییر از یک مکان به مکان دیگر بنابراین ما نمی توانیم بگوییم وجود خواهد داشت یک قله برای کل کشور است. در هند آن رفتن به یک پایدار فلات برای برخی از زمان و سپس آن را به پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net