هند به رنج می برند قابل انقباض نیاز به 10 تومان تریلیون محرک: سابق CEA آرویند سوبرامانیان

“I think the IMF forecast for India is absolutely mystifying and bizarre. India should plan for negative, maybe, substantially negative growth rate in this financial year,” he said. (File image)“من فکر می کنم صندوق بین المللی پول پیش بینی برای هند کاملا مبهم و عجیب و غریب. هند باید برنامه ای برای منفی شاید قابل ملاحظه ای منفی نرخ رشد در این سال مالی ، ” او گفت:. (فایل تصویر)

رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان روز سه شنبه گفت که هند باید برنامه ریزی برای “قابل ملاحظه ای منفی رشد اقتصادی” در این سال مالی با توجه به کروناویروس بحران است و دولت باید به آن ضربه بزنید منابع مختلف برای تامین مالی یک تومان 10 تریلیون محرک.

صحبت کردن در هند اکسپرس e-Adda از ما سوبرامانیان گفت که توزیع مواد غذایی و پول نقد دو ابزار کلیدی هند باید با استفاده از برای کمک به مردم جزر و مد در طول بحران.

اخبار مرتبط

Subramanaian که در حال حاضر عضو ارشد در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد و سخنران مدعو در سیاست عمومی در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از دولت گفت: در این کنفرانس ویدئویی که کم غذا و قیمت سوخت و ارز رزرو هند اجازه داده است سیاست گذاران به پررنگ در نورد یک بسته محرک بدون ترس از افزایش تورم است.

او اما افزود که پس از بحران در آمد بالا در حال حاضر تضعیف اقتصاد هند کشور را به چالش هنوز هم ممکن است کمی مشکل تر است یکی از مواجه با بسیاری از کشورهای دیگر. “من فکر می کنم صندوق بین المللی پول پیش بینی برای هند کاملا مبهم و عجیب و غریب. هند باید برنامه ای برای منفی شاید قابل ملاحظه ای منفی نرخ رشد در این سال مالی ، ” او گفت:.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) در این ماه قطع آن هند پیش بینی رشد به رقم 1.9% برای FY21 از 5.8% پیش بینی شده در ماه ژانویه حتی آن را به عنوان پیش بینی 3 درصد انقباض برای سال 2020 تولید ناخالص داخلی جهانی هشدار داد که Covid-19 شیوع تا سقوط اقتصاد جهانی به آن بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930. اما توسعه اقتصادی برای هند خواهد شد و به احتمال زیاد دوباره بجای اول برگشتن به 7.4 درصد در بعد مالی این صندوق گفت.

“من فکر می کنم این نوع مستند سیاست در هند نداشته است کمتر از آن در کشورهای پیشرفته. تا کنون هند مالی پاسخ کمتر از 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی به طور متوسط در کشورهای پیشرفته یک پاسخ از 8.5 درصد از تولید ناخالص داخلی. اگر شما با قرار دادن همه این ها با هم, من نمی توانید ببینید که چگونه حتی اجازه می دهد برای این واقعیت است که هند بیشتر اقتصاد پویا, چگونه نرخ رشد هند نمی تواند کاهش سفارشات از قدر است که صندوق بین المللی پول پیش بینی برای کشورهای پیشرفته” سوبرامانیان گفت.

وی افزود: “این که اگر هند با هزینه 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی در حال رفتن به ناگهان تبدیل به بیشتر و مسئولانه تر از کشورهای دیگر است. این یک شوک برونزا که هیچ کس مسئول بود. اگر سیاست دولت این است که منطقی مسئول رفتن به جلو که من فکر می کنم آن خواهد شد و من فکر می کنم قیمت مسئله ای نیست.”

در منابع ممکن است از منابع سابق CEA گفت: “باید آن را از انواع منابع… از خارج از کشور NRIs و چند جانبه موسسات”. در حالی که قدردانی نیاز به برخی از کاهش در هزینه های او حمایت عاقلانه مخلوط مراحل از جمله همبستگی مالیات چاپ پول و صدور اوراق قرضه بیشتر به مردم است. “بنابراین من فکر می کنم که ما نیاز به انجام همه چیز, همه از بالا, بنابراین به عنوان به نه بار هر بخش و یا هر کسی.”

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *