هند برای جلوگیری از ورود مردم از انگلستان و اتحادیه اروپا از فردا

هند را ممنوع کرده است مسافران از انگلستان و ترکیه 27-عضو کشورهای اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA) از مارس 18.

در اثر این بدان معنی است که مسافران از اتریش, بلژیک, فرانسه, آلمان, دانمارک اسپانیا و سوئد در میان دیگران که همه اعضای اتحادیه اروپا قادر خواهد بود برای آمدن به هند است. انجمن تجارت آزاد اروپا شامل ایسلند و نروژ و سوئیس است. در حال حاضر این ممنوعیت تا 31 مارس است.

مقامات هند نیز تصمیم به ممنوعیت مسافران از آمدن و یا ترانزیت از طریق امارات متحده عربی, قطر, عمان و کویت از مارس 18. “تمام برنامه ریزی های هندی و خارجی شرکت های هواپیمایی در درگیر بین المللی حمل و نقل هوایی و از هند به کارگردانی موشکافانه به دنبال مشاوره و حمل هر مسافر در نقض” اداره کل هواپیمایی کشوری در بیانیه ای گفت.

هند در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام ویزاها محرومیت دسته بندی را انتخاب کنید. “همه موجود ویزا به جز دیپلماتیک رسمی سازمان ملل متحد/ سازمان های بین المللی, استخدام, پروژه, ویزای ایستاده به حالت تعلیق تا 15 آوریل است. این را به اثر از 1200 به وقت تهران در مارس 13 سال در بندر خروج. علاوه بر این مقامات گفت که تمام تماس های ورودی مسافران از جمله اتباع هند در ورود از و یا داشتن بازدید, چین, ایتالیا, ایران, جمهوری کره و فرانسه و اسپانیا و آلمان پس از 15 فوریه خواهد بود قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز” دولت اعلام کرده بود پیش از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im