این مرکز در حال برنامه ریزی برای ریخت و پاش بیش از ₹100 کرور به میزبان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین سفر خود را به هند در فوریه 24.

او در دو روز تور شروع در فوریه 24, تهمت صرف خواهد شد و حدود سه ساعت در احمدآباد که احمدآباد مقامات را صرف ₹80 به ₹85 کرور به زیباسازی شهر رویترز گزارش داد.

هزینه

کل هزینه های مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به گجرات است که معادل حدود 1.5 درصد از بودجه سالانه گجرات. بیش از 12000 افسران پلیس مستقر می شود در سراسر جهان بزرگترین ورزشگاه کریکت – Motera که ظرفیت برای میزبان حدود یک لاخ مردم است.

هزینه های ساخت و ساز جاده ها و دیوارها

با توجه به احمدآباد شهری کمیسر ذکر شده در مهر, دولت, مقامات حدود ₹30 کرور در بهبود زیرساخت های اطراف جدید ورزشگاه کریکت که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به آدرس یک لاخ مردم است.

این احمدآباد شهری کمیسر اشاره کرد که هجده جاده از حدود 20 کیلومتر طول از احمدآباد فرودگاه به Motera ورزشگاه را گسترده تر شده است و یا دوباره گذاشته است. او ادعا کرد که دولت در نظر گرفته شده برای بهبود زیرساخت های حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار از ورود ظاهر.

به گزارش رویترز گزارش احمدآباد شهری شرکت نیز احداث دیوار در امتداد جاده اتصال سردار Vallabhbhai Patel بین المللی Aiport به ایندیرا پل به ماسک زاغه مناطق در حال سقوط در منطقه است.

زیباسازی رانندگی در احمدآباد

مدنی مقامات را مجموعه ای از کشت و زرع درایو به مقدار ₹6 کرور به عنوان بخشی از خود را “زیباسازی طرح”. مقامات را در بوته به طور کامل رشد نخل خرما در طول Sabarmati Riverfront کشش رویترز گزارش اضافه شده است.

یکی دیگر از گزارش های مستقل اظهار داشت که برای رسیدن به کوتاه متوجه طرح احمدآباد مقامات محلی در خدمت اخراج اعلامیه به مردم ساکن در اطراف این منطقه به ویژه ساکنان زاغه.

با توجه به رویترز’ منبع 150 فراماسون در حال کار دور ساعت به پایان طرح بلند پروازانه مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ورود.

سربار

دولت را صرف ₹80 کرور به صورت متداول و احداث جاده های جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن مسیر. ₹12-15 کرور برای امنیت آمریکا. ₹7-10 کرور برای حمل و نقل و پذیرایی از بیش از یک لاخ مهمانان در مراسم تحلیف Motera ورزشگاه. ₹6 کرور برای زیباسازی شهر از جمله گل های عجیب و غریب. ₹4 کرور فرهنگی اغراق با توجه به گزارش رسانه ها.

سنبله در اتاق تعرفه ها

رده ستاره هتل ها در احمدآباد و گاندینگر شاهد شیب دار پیاده روی در اتاق تعرفه توسط 30-50 درصد زیر اعلام مگا رویداد مالی بیان شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ورود می آید در میان بحرانی روابط تجاری بین هند و ایالات متحده است. اشاره نارضایتی خود را بیش از ما-هند روابط تجاری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به رسانه ها گفت: “ما درمان نمی شود بسیار خوبی با هند اما من اتفاق می افتد به مانند مودی زیادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im