هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در روز پنج شنبه اعلام کرد که سفر هوایی به زودی خواهد بود operationalised با چهار کشور — ایالات متحده آمریکا امارات متحده عربی فرانسه و آلمان — از طریق ساز و به اصطلاح “سفر حباب”.

وزیر توییتی از حساب رسمی خود: “در یک ابتکار عمل برای بیشتر ما گسترش بین المللی حمل و نقل هوایی عمران عملیات حباب هوا ترتیبات با ما و امارات متحده عربی فرانسه و آلمان در محل قرار داده در حالی که ترتیبات مشابه نیز در حال کار کردن با چند کشور دیگر.”

تحت موافقت نامه بین کشورها هوایی فرانسه به کار گیرند 28 پرواز از دهلی نو بمبئی و بنگلور به پاریس بین 18 جولای و اوت 1.

به طور مشابه ما و هند کار می کرد توافق به عمل 18 پروازهای بین دو کشور بین ژوئیه 17 ژوئیه 31.

سینگ افزود: در یکی دیگر از صدای جیر جیر: “تحت این ترتیب شرکت هواپیمایی از این نگران کشور قادر خواهد بود به عمل پروازها از و به هند همراه با حامل. من بدون شک این خواهد بود مفید برای شهروندان ما که در حال تاکید & مضطرب خارج از کشور و یا کسانی که می خواهند به پرواز.”

هند نیز در تلاش برای رسیدن به توافق با بریتانیا و امارات متحده عربی. مذاکرات متمرکز در operationalising “حباب های هوا” هستند در مرحله پیشرفته با بریتانیا مشابه تنظیم در محل با امارات متحده عربی تا ماه اوت 26.

جلسه توجیهی با رسانه سینگ در ادامه گفت که هند بستگی دارد دوجانبه حباب های هوا برای حمل و نقل بین المللی مسافر تا زمانی که این بیماری همه گیر غالب News18 گزارش شده است.

چه در حال سفر حباب ؟

سفر حباب در حال تنظیم راه به مسافران اجازه پرواز بین دو کشور ، این ترتیب به احتمال زیاد بستگی به دو عامل کلیدی: دولت از Covid کنترل در هر دو کشور و میزان تجاری و فرهنگی. مسافران خواهد بود مجاز تحت امتیاز ویژه از جمله این که آنها را نمی توان مورد نیاز برای خدمت در قرنطينه در مقصد یا در بازگشت با توجه به Conde Nast Traveler گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de