هند می بیند نزدیک به 17,000 جدید Covid موارد در 24 ساعت گذشته

پس از ضبط تا 15000 جدید Covid-19 موارد در ژوئن 22, هند, ثبت نام نزدیک به 17,000 جدید Covid-19 نفر در یک روز در تاریخ 25 ژوئن. اگر تعداد موارد جدید ثبت شده در یک روز شروع به کاهش به این معنی است که این کشور ممکن است برخی از مهلت از بیماری همه گیر. اما روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید همواره در حال افزایش است.

در مجموع 4,73,105 Covid-19 مورد ثبت شده است که در ژوئن 25, که 2,71,697 بهبود (57 درصد). میزان بهبودی پایدار است و افزایش یافته است بیشتر به عنوان موارد جدید در حال اضافه شدن به چوب خط حساب کردن. یکی دیگر از 14,894 نفر فوت کرده اند. در ژوئن 24, هند ضبط کرده 4,56,183 موارد است. تفاوت در موارد ثبت شده بین ماه های ژوئن (24 و 25 است 16,922 که نشان دهنده موارد جدید اضافه شده بیش از یک روز.

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت که وزارت بهداشت و رفاه خانواده است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در تحول وضعیت در دهلی نو تامیل نادو و در کلکته بنگال غربی به عنوان موارد به طور مداوم در حال افزایش است. بمبئی در ماهاراشترا او گفت: نشان داده برخی از نشانه هایی از کاهش موارد اما کارشناسان با اشاره به نیاز به تست بیشتر در بمبئی.

ماهاراشترا دارای بیشترین تعداد از موارد در 1,42,900 که 73,792 بهبود و 6,739 فوت کرده اند. دهلی نو تا به حال 70,390 موارد که 41,437 بهبود و 2,365 فوت کرده اند. تامیل نادو ثبت کرده است 67,468 موارد که 37,763 بهبود و 866 فوت کرده اند.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *