هند به دنبال 6 میلیارد دلار وام از گوید ADB برای مبارزه با COVID-19: گزارش

هند به دنبال وام به ارزش 6 میلیارد دلار از موسسات چند جانبه از جمله بانک توسعه آسیایی برای مبارزه با COVID-19, بلومبرگ روز جمعه گزارش داد.

دولت مرکزی در گفتگو با بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی (AIIB) و ADB برای تضمین این وام بیشتر به تست و امکانات زیربنایی در کشور است.

هند در حال حاضر امن $1 میلیارد دلار کمک مالی از بانک جهانی برای بهتر آن در بخش بهداشت و درمان برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش های قبلی. بانک جهانی روز پنج شنبه تایید fast-track 1 میلیارد دلار “هند COVID پاسخ اضطراری و سیستم های بهداشتی آمادگی پروژه” برای کمک به هند جلوگیری از شناسایی و پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و بهتر از آن سلامت عمومی مصلی. این بزرگترین تا کنون در بخش بهداشت و درمان حمایت از بانک جهانی.

این بودجه را پوشش تمام متحده و اتحادیه سرزمین. این کمک خواهد کرد که در مدیریت مورد نیاز از افراد آلوده در خطر جمعیت های پزشکی و اورژانس کارکنان پزشکی و ارائه دهندگان خدمات پزشکی و امکانات تست و ملی و سلامت حیوانات سازمان.

با افزایش تعداد موارد هند نیاز بیشتر به سطح شیب دار تا تست به منظور درک بهتر وضعیت دقیق از این بیماری همه گیر در کشور است. از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) را انتشار دستورالعمل جدید در انجام سریع آزمایشات امروز. آن را نیز نیاز به افزایش تولید و واردات تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)s و حداکثر سهام از تجهیزات مانند هواکش.

اقتصاد هند نیز یک ضربه عمده با توجه به 21 روز در سراسر کشور مستند به جلوگیری از این بیماری همه گیر. با توجه به ADB چشم انداز برای سال مالی 2020-21 هند به رشد اقتصادی است که به احتمال زیاد به کم کردن سرعت به 4 درصد این مالی در پشت فعلی جهانی بهداشت اضطراری است.

بانک جهانی نیز به احتمال زیاد به بالا تا این بسته با دو بسته بیشتر برای امنیت اجتماعی و اقتصاد است که می تواند بیش از 1 میلیارد دلار برای کمک به کاهش پیامدهای COVID-19, بار اقتصادی گزارش روز شنبه.

هند در حال حاضر گزارش شده بیش از 2300 فعال موارد COVID-19 در کشور که از روز شنبه با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im