India, sustainability index, UN, WHO, UNICEF, child health services, Flourishing Index, sanitation, unhealthy foods, CO2 emissionsبرای محافظت از کودکان نویسندگان فراخوانی برای یک جنبش جهانی هدایت می شود و برای کودکان. (بازنمودی تصویر: IE)

هند رتبه 77 سالگی در یک شاخص پایداری است که طول می کشد را به حساب سرانه انتشار کربن و توانایی کودکان در یک ملت برای زندگی سالم و امن و امان 131st نقطه شکوفایی رتبه بندی که اقدامات این بهترین شانس بقا و رفاه برای کودکان, با توجه به سازمان ملل متحد حمایت گزارش.

گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه توسط یک کمیسیون از بیش از 40 کودک و نوجوان کارشناسان بهداشت از سراسر جهان است. آن را به سفارش سازمان جهانی بهداشت (WHO) سازمان ملل متحد صندوق کودکان (یونیسف) و لانست مجله پزشکی.

اخبار مرتبط

در این گزارش ارزیابی ظرفیت 180 کشور به اطمینان حاصل شود که جوانان خود را می توانید برای زنده ماندن و رشد و هند در رتبه 77 سالگی در پایداری شاخص و 131 در شکوفایی شاخص آن گفت. شکوفایی است و میانگین هندسی مانده و پر رونق است. برای بازمانده نویسندگان انتخاب مادری بقا, بقا در کودکان کمتر از 5 سال, خودکشی, دسترسی به بهداشت مادر و کودک و خدمات اساسی بهداشت و حفظ الصحه و عدم فقر شدید.

برای رونق این حوزه بودند آموزشی پيشرفت و رشد و تغذیه و تولید مثل و آزادی و حفاظت از خشونت است. تحت پایداری شاخص نویسندگان اشاره کرد که ترویج امروز شرایط ملی برای کودکان برای زنده ماندن و رشد باید در هزینه فرسایش جهانی آینده شرایط برای کودکان توانایی شکوفا.

پایداری شاخص رتبه کشور در بیش از حد کربن تولید گازهای گلخانه ای در مقایسه با سال 2030 هدف است. این فراهم می کند راحت و در دسترس پروکسی برای یک کشور و کمک به توسعه پایدار در آینده است. در این گزارش اشاره کرد که در زیر واقع بینانه مفروضات مورد ممکن است مدار نسبت به پایدار گازهای گلخانه ای, مدل, پیش بینی است که جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای نیاز به کاهش از 39·7 گیگا تن به 22·8 gigatonnes در سال 2030 به حفظ حتی یک 66 درصد شانس نگه داشتن گرمایش جهانی زیر 1·5°C.

آن گفت که جهان بقا وابسته در کودکان قادر به شکوفا اما هیچ کشور در حال انجام است به اندازه کافی به آنها را به آینده ای پایدار. “هیچ کشوری در جهان است که در حال حاضر ارائه این شرایط ما نیاز به حمایت هر کودک برای رشد و سالم آینده” گفت: Anthony Costello, استاد بهداشت جهانی و توسعه پایدار در دانشگاه کالج لندن و یکی از مولفان این گزارش.

“به خصوص آنها تحت تهدید فوری از تغییر آب و هوا و تجاری از بازاریابی است که رشد کرده است شدیدا در دهه گذشته گفت:” کاستلو – سابق که مدیر از مادر و کودک و نوجوان سلامت. نروژ آگهی های جدول برای بقا و سلامت و آموزش و نرخ تغذیه – پس از کره جنوبی و هلند. جمهوری آفریقای مرکزی چاد و سومالی آمده در پایین.

اما هنگامی که با در نظر گرفتن سرانه انتشار گاز CO2 این کشورها دنباله با نروژ 156th جمهوری کره 166 و هلند 160. هر یک از سه ساطع 210 درصد بیشتر CO2 سرانه از سال 2030 هدف داده ها نشان می دهد در حالی که آمریکا و استرالیا و عربستان سعودی در میان 10 بدترین قطره چکان. کمترین قطره چکان ها بوروندی, چاد و سومالی.

بر اساس این گزارش تنها کشور در مسیر به ضرب و شتم انتشار CO2 سرانه اهداف در سال 2030 نیز انجام نسبتا – در بالا 70 – در کودک شکوفایی اقدامات عبارتند از: آلبانی ارمنستان, گرانادا, اردن, مولداوی, سریلانکا, تونس, اروگوئه و ویتنام است. “بیش از 2 میلیارد نفر زندگی می کنند در کشورهای توسعه مانع انسان دوستانه بحران درگیری و بلایای طبیعی و مشکلات به طور فزاینده ای در ارتباط با تغییر آب و هوا” گفت: وزیر آوا Coll-سکک از سنگال روسای کمیسیون.

همچنین این گزارش مجزا تهدید به کودکان مضر از بازاریابی است. شواهد نشان می دهد که کودکان در برخی از کشورها نگاه کنید به عنوان بسیاری از 30,000 تبلیغات در تلویزیون به تنهایی در یک سال در حالی که جوانان در معرض vaping (e-سیگار) تبلیغات افزایش بیش از 250 درصد در ایالات متحده بیش از دو سال به بیش از 24 میلیون جوان مردم.

مطالعات انجام شده در استرالیا و کانادا و مکزیک و نیوزیلند و ایالات متحده – در میان بسیاری از دیگران – نشان داده اند که خود تنظیم کرده است و نه مانع تجاری توانایی برای تبلیغ به کودکان است. کودکان را در معرض تجاری بازاریابی از تنقلات و نوشیدنی های شیرین است که در ارتباط با خرید غذاهای ناسالم و چاقی و اضافه وزن ارتباط درنده بازاریابی به هشدار دهنده افزایش چاقی در دوران کودکی آن را گفت.

تعداد کودکان چاق و نوجوانان افزایش یافته و از 11 میلیون نفر در سال 1975 به 124 میلیون دلار در سال 2016 – 11-برابر با وخیم فردی و اجتماعی هزینه های این گزارش گفت:. برای محافظت از کودکان نویسندگان فراخوانی برای یک جنبش جهانی هدایت می شود و برای کودکان.

توصیه های خاص عبارتند از توقف تولید گازهای گلخانه ای CO2 با نهایت فوریت به اطمینان حاصل شود که کودکان در آینده بر روی این سیاره قرار دادن کودکان و نوجوانان در مرکز تلاش های جهانی برای دستیابی به توسعه پایدار در این گزارش گفت:.

سیاست های جدید و سرمایه گذاری در همه بخش ها به کار نسبت به بهداشت کودک و حقوق; ترکیب صدای کودکان به تصمیم گیری های سیاست و سفت ملی مقررات مضر تجاری, بازاریابی, پشتیبانی جدید پروتکل اختیاری کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد حقوق کودک آن را گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im