هند بازی ‘داروسازی جهان’ نقش در طول Covid-19 بحران: سازمان همکاری شانگهای دبیر کل

هند ایفای نقش به عنوان داروخانه جهان در طول Covid-19 همه گیر با تجربه گسترده و در عمق دانش در پزشکی تنظیم تن برای بسیاری از منطقه ای و جهانی طرح های سازمان همکاری های شانگهای دبیر کل ولادیمیر Norov گفته است.

هند تا کنون عرضه دارو به 133 کشور جهان در مبارزه با Covid-19 نشان می دهد که هند سخاوت اگر چه دولت این کشور گرفته است اقدامات فوری برای جلوگیری و درمان این بیماری در مقیاس ملی Norov گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

این ارزشمند است و مسئول مثال از رفتار یک قدرت بزرگ و در همان زمان نشان می دهد که متمم و حمایت متقابل از عضو سازمان همکاری شانگهای گفت.

هند هفته گذشته بویژه برنده انتخابات به شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) به صورت غیر دائم صندلی.

اظهار نظر در هند انتخابات را به شورای امنیت سازمان ملل, Norov که بازدید دهلی نو در ماه ژانویه این سال برگزار شد و مذاکرات گسترده با بالا هندی رهبری گفت که این کشور از ورود به قدرتمند سازمان ملل متحد عضو است که بیشتر نمادین است.

این است که بیش از نمادین در حال حاضر به عنوان هند امنیت آن غیر دائم از عضویت در شورای امنیت سازمان ملل برای دوره 2021-2022.

من مطمئن هستم که دانشمندان مجرب و متخصصان پزشکی در هند را به یک بخش فعال در تلاش های جامعه جهانی به مطالعه و پژوهش بیماری همه گیر کوروناویروس و توسعه یک واکسن Norov گفت.

هند نقش ‘داروسازی جهان است” و از نظر یک بیماری همه گیر بسیار مهم است در یک مفهوم جهانی است.

پکن-دفتر مرکزی سازمان همکاری شانگهای است که هشت عضو اقتصادی و امنیتی بلوک. هند و پاکستان بستری شده بودند به این گروه در سال 2017. اعضای موسس آن شامل چین روسیه قزاقستان قرقیزستان تاجیکستان و ازبکستان.

هند امروز مجموعه تن در بسیاری از منطقه ای و جهانی طرح. این یک دلیل خوب برای این: آن متکی بر تجربه گسترده و دانش عمیق در زمینه پزشکی و مدیریت خدمات بهداشتی از جمله تولید با کیفیت بالا و مقرون به صرفه دارو و واکسن گفت: Norov سابق وزیر امور خارجه ازبکستان.

هند تبدیل به بزرگترین تولید کننده داروهای عمومی حسابداری برای 20 درصد از کل تولید جهانی و جلسه 62 درصد از تقاضا در سراسر جهان برای واکسن, او گفت:.

Norov گفت که با در نظر گرفتن هند تعهد به همکاری های بین المللی و همبستگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن مثبت سهم به حمایت مهم ترین در جهان موسسات همکاری او می دهد و آن را یک اولویت در تلاش برای رسیدن به یک اجماع در نقش مرکزی سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی (WHO).

او گفت که هند نیز نقش فعالی در کمک به بسیاری از کشورها از جمله عضو سازمان همکاری شانگهای در عرضه دارو و مواد مخدر ضروری است.

با هند الحاق به سازمان همکاری شانگهای به عنوان یک عضو کامل فرصت های جدید برای توسعه بیشتر و عمیق تر از مقیاس کامل همکاری را باز کرده اند تا دبیر این گروه گفت.

هند سیاست و عمل در عرصه بین المللی در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس را به طور کامل اثبات صحت این دوره مشخص شده توسط نخست وزیر (Narendra) مودی در بیشکک در حاشیه اجلاس 2019 – اولویت همکاری در زمینه بهداشت, او گفت:.

Norov نیز ساخته شده است یک ذکر ویژه از مودی طرح به تکامل یک چشم انداز مشترک برای تقویت همکاری سالم در منطقه است.

در آخرین اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای, مودی ساخته شده چند پیشنهاد برای فعال کردن زمینه های کلیدی از تعامل است. او اشاره کرد که وجود دارد باید یک چشم انداز مشترک از تقویت همکاری سالم در منطقه ما است.

در نظر او, حروف اضافه کردن به عنوان کلمه سلامت را می توان یک قالب بزرگ برای همکاری: H – بهداشت و درمان همکاری E – همکاری های اقتصادی, A – منابع انرژی جایگزین L – ادبیات و فرهنگ و, T – تروریسم رایگان جامعه H – انسانی همکاری, او گفت:.

هند گسترده برنامه های گسترده ای برای افزایش نقش و قدرت سازمان همکاری شانگهای در عرصه بین المللی Norov اضافه شده است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *