هند قصد دارد به منظور بالا بردن زغال سنگ واردات از ما حرکت به تعمیق دو جانبه انرژی همکاری

Pradhan اظهار داشت که اگر این کشور به تدریج در حال حرکت به سمت افزایش سهم گاز و انرژیهای تجدید پذیر در سبد انرژی.

در آنچه که می تواند تعمیق هند و آمریکا دو جانبه انرژی مشارکت دهلی نو در حال برنامه ریزی برای افزایش واردات زغال سنگ از ما. هند با کمبود کک زغال سنگ مورد استفاده برای تولید فولاد است. “ما با داشتن کسب و کار و سیاست-سطح تعاملات به صورت طولانی مدت در تعامل با آمریکا برای یافتن منابع زغال سنگ کک” فولاد و نفت وزیر Dharmendra Pradhan پاسخ گفت.

با توجه طرح هند برای افزایش داخلی جراحی خروجی از سطح کنونی از 140 میلیون تن (MT) به 300 تن در سال 2030 نیاز به ذغال سنگ ذغال کک سازی دیده می شود به افزایش 190% به 175 تن. آمریکا نفت به هند را افزایش ده برابر به 2,50,000 بشکه در روز) در طی دو-سه سال است. صحبت کردن در یک جلسه کسب و کار در کنار ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ما انرژی وزیر دن Brouillette گفت: هند وارد شده فقط 25000 هزار بشکه در روز نفت خام از سوی ایالات متحده در سال 2017.

اخبار مرتبط

در این رویداد سازمان یافته توسط کنفدراسیون صنعت هند و آمریکا در هند شورای کسب و کار (USIBC), Pradhan اظهار داشت که اگر این کشور به تدریج در حال حرکت به سمت افزایش سهم گاز و انرژیهای تجدید پذیر در سبد انرژی آن ادامه خواهد داد به استفاده از زغال سنگ با توجه به قیمت آن. در نه ماه اول سال مالی این کشور وارد 52.5 MT (11.2 درصد از کل نیاز) حرارتی زغال سنگ برای تولید برق است.

استرالیا که بزرگترین کشور ذغال سنگ ذغال کک سازی تامین کننده با تامین $7.4 میلیارد — 72 درصد از هند ذغال سنگ ذغال کک سازی واردات با ارزش متالورژی سوخت در FY19. در FY19 هند وارد 4.1 تن زغال سنگ ذغال کک سازی از آمریکا به ارزش $850 میلیون. هند در حال حاضر ما’ چهارمین نفت خام صادرات مقصد و پنجمین وارد کننده از ما LNG.

CII و USIBC نیز به طور مشترک راه اندازی یک گزارش که تجویز سیاست اصلاحات مورد نیاز برای رسیدن به 500 میلیارد دلار هدف در هند و آمریکا تجارت دوجانبه. این گزارش با عنوان ‘$500 میلیارد نقشه راه’ توصیه می شود چشم پوشی برای هند از تحریم های آمریکا برای واردات نفت از ایران و ونزوئلا به آن اجازه می دهد زمان برای تنوع بخشیدن به منابع انرژی خود و بدون تأثیر آن در پیشرفت اقتصادی در این فرآیند است. “ما باید نگاه به یک بزرگتر نفت و شیل گاز به هند بلکه در نگاه اتانول برای گسترش صادرات” این گزارش اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>