هند گرفتار کند شدن اقتصاد و عدم سرمایه گذاری: استون رئیس

Schwarzman است که مدیر اجرایی و بنیانگذار شرکت از استون گفت: شرکت “صعودی” در هند اما از دیدگاه بلند مدت. (رویترز)

هند گرفتار رکود اقتصاد و عدم سرمایه گذاری در حال حاضر, استون رئیس Stephen Schwarzman گفت: اشاره است که جهانی سهام خصوصی عمده ممکن است علاقه مند در مضطرب دارایی بازی در کشور است. صحبت با خبرنگاران در IIT بمبئی او همچنین گفت که این کشور فاقد استحکام در موسسات مالی. استون بوده است در حال حاضر در هند از سال 2006 تا به سرمایه گذاری 15 میلیارد تومان در کشور از جمله سهام خصوصی در شرکت و همچنین شرط در ملک.

Schwarzman است که مدیر اجرایی و بنیانگذار شرکت از استون گفت: شرکت “صعودی” در هند اما از دیدگاه بلند مدت. به یک سوال مضطرب دارایی های سرمایه گذاری که مقدار زیادی از آن هم جهانی وارد به او گفت: “مسائل را با هند اطلاعات بیشتر در مورد کاهش رشد اقتصادی و محدود تمدید اعتبار توسط سیستم بانکی و neobanks که باید ایجاد نیاز بیشتری برای صاحبان شرکت ها به دنبال منابع دیگری از نقدینگی.” “برای ما اگر چیزی وجود دارد بسیار جذاب اینجا ما به بسیاری از دراز مدت اعتماد به نفس در هند. ما خواهد بود بسیار فعال خریداران و یا وام دهندگان در بازار,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

این شرکت دارای یک پودر خشک از 150 میلیارد دلار از متعهد پول هنوز برای پیدا کردن مصرف کنندگان در سطح جهان است که باعث می شود آن را بهترین قرار داده شده به مراقبت از این الزامات است. سیستم مالی در یک کشور است که شبیه به قلب در بدن انسان است و اگر موسسات مالی در یک کشور نیست و در شکل بزرگ آن می تواند تاثیر کشورهای در معنای وسیع تر او گفت: در طول یک چت با Infosys رئیس Nandan Nilekani زودتر.

Schwarzman گفت: coronavirus بیماری همه گیر است که یک black swan رویداد در سطح جهانی و پرچم خطرات برای شرکت سود در سطح جهان است که به دلیل. خود استادانی جمهوری خواه پیرو Schwarzman گفت: معلوم نیست که اگر فدرال آمریکا تصمیم به کاهش نرخ بهره خواهد شد که تاثیر مورد نظر و با اشاره به بازارهای’ واکنش های منفی در روز سه شنبه برای نشان دادن نقطه خود را. آن است که بازار و یا در دسترس بودن پول است که تصمیم خواهد گرفت که راه رو به جلو اما راه مصرف کننده اعتماد به نفس تکامل می یابد از اینجا به خبرنگاران گفت:.

استون هند خواهد شد با تمرکز بر بخش املاک و مستغلات برای ایجاد فضاهای که می تواند به استخدام آن شرکت و نیز انبارداری فضا رفتن به جلو است. در حال حاضر هند آهسته رشد تورم بالا و یک سیستم بانکی که دارای میزان بالایی از NPAs, او گفت:. پس از بحران 2008 آمریکا’ سیستم بانکی یکی از محافظه کار ترین در جهان و متفاوت از اروپایی ها به دلیل سابق انتخاب را به تمام بازدید چشمگیر, گفت, درخواست هند به تقلید از همان.

“ما علاقه مند هستند در هند به دلیل آن بسیار رشد کرده این رو جوانترین کار-گروه سنی در جهان آن را گام بزرگ در فن آوری و آموزش و پرورش سطح در حال بالا رفتن است. اینها چیزهایی است که به خوبی کار می کنند. اندکی رکود در اقتصاد تاثیر نمی گذارد ما. ما در 5 تا 10 سال متغیر است. گاهی اوقات بهتر است به یک خارجی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de