هند به شمار یک مشکل بزرگتر از چین می آید به مبارزه با تغییر آب و هوا به خصوص در کاهش انتشار کربن دموکراتیک ریاست جمهوری طالب و سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ گفته است.

در طول ازدواج خود ظاهر دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در لاس وگاس, نوادا در چهارشنبه مایک بلومبرگ گفت: آن را “مضحک” از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ما از سال 2015 در پاریس آب و هوا توافقنامه به عنوان او مشخص با رویکرد مقابله با تغییرات آب و هوایی.

 

“در همه انصاف چینی آهسته. هند است که حتی بزرگتر مشکل اما آن است که یک مشکل است. هیچ کس در حال انجام هر چیزی در مورد آن” بلومبرگ گفت: در پاسخ به یک سوال در تغییر آب و هوا.

مصرف در چین

از او خواسته شد در مورد کسب و کار خود است که به شدت سرمایه گذاری در چین شماره یک تولید کننده کربن در جهان است و تا چه حد خواهد او را به زور پکن برای کاهش آن تولید گازهای گلخانه ای و مقابله با بحران آب و هوا.

“شما نمی خواهید برای رفتن به جنگ با آنها. شما باید با آنها مذاکره کنند و ما را دیده اند که چگونه به خوبی کار می کند که با تعرفه هایی که در حال صدمه زدن به ما. آنچه شما باید انجام دهید این است که متقاعد کردن چینی که آن را در مورد علاقه خود را و همچنین خود مردم در حال رفتن برای مردن همانطور که مردم ما در حال رفتن برای مردن و ما با هم کار کنند” بلومبرگ گفت: در پاسخ او.

میلیاردر و نیکوکار اظهار داشت که ما این بود که ساخت یک تفاوت. “ما در حال بسته شدن این نیروگاه با سوخت زغال سنگ. اگر ما و برای برخی از قوانین در fracking به طوری که آنها نمی انتشار متان به هوا و به شما یک تفاوت بزرگ را, اما ما در حال رفتن به خلاص شدن از شر fracking در حالی که برای ما frac اتفاقا نه فقط گاز شما frac نفت به عنوان خوب,” او گفت:.

ایالات متحده در حال حاضر بسته 304 از 530 زغال سنگ اخراج نیروگاه و 80 از آنها بسته شده اند و در اروپا ،

“بیایید از ابتدا شروع. اگر شما رئیس جمهور اولین چیزی که شما باید انجام دهید اولین روز است که شما دوباره توافق پاریس. این فقط مسخره برای ما به رها کردن” بلومبرگ گفت:, و اضافه کرد که آمریکا مسئولیت است که رهبر در جهان است.

“و اگر ما نمی خواهیم به آنهایی که صدمه می بینند فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری و به همین دلیل من نمی خواهم به ما قطع تمام روابط با چین از آنجا که شما هرگز نمی خواهد این مشکل را حل کند و بدون چین و هند و اروپای غربی و آمریکا,” او گفت:.

بایدن را

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متهم چین از گسترش آلودگی در سراسر جهان است. “این ایده از چین و کمربند و جاده پیشنهاد این است که آنها در حال بدست گرفتن dirtiest زغال سنگ در جهان بیشتر از مغولستان و گسترش آن در سراسر جهان,” او گفت:.

بایدن مورد علاقه مالیات چین در این مسئله است. “شما undercutting کل اقتصاد,” او گفت:.

آمریکا برای خروج از پاریس توافق

در ماه ژوئن 2107 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که آمریکا خروج از پاریس آب و هوا توافق گفت: “سخت گیرانه” معامله منصفانه, punished, آمریکا, اما بهره مند کشورهایی مانند هند و چین است.

“وقت آن است که برای خروج از توافق پاریس و به دنبال یک معامله جدید است که محافظت از محیط زیست ما شرکت شهروندان ما و کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود تقلیل تلاش جهانی برای جلوگیری از گرم شدن کره زمین.

 

“هند می سازد شرکت خود را مشروط به دریافت میلیاردها و میلیاردها و میلیاردها دلار کمک های خارجی از کشورهای توسعه یافته است. وجود دارد بسیاری از نمونه های دیگر. اما خط پایین این است که پاریس توافق بسیار ناعادلانه در بالاترین سطح به ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im