هند می شود نزدیک به 12 لاخ Covid-19 موارد می افزاید: 37,724 موارد جدید در 24 ساعت

هند در حال نزدیک شدن 12 لاخ Covid-19 موارد دو روز پس از آن ثبت بیش از 11 لاخ موارد است. روز چهارشنبه وزارت بهداشت و رفاه خانواده اظهار داشت که تا به 11,92,915 موارد ثبت شده از زمان شروع این بیماری همه گیر در فوریه.

در حالی که 7,53,050 (63 درصد) افراد رو درمان دیگری 28,732 نفر فوت کرده اند.

هند دریافت tranche اول از 4,475 کنکنترترس اکسیژن از Temasek بنیاد سنگاپور. بنیاد ارائه شده برای اهدای مجموع 20,000 کنکنترترس اکسیژن به هند است. باقی مانده واحدهای دریافت خواهد شد در ماه آینده. هندی جامعه صلیب سرخ و تاتا اعتماد باید هماهنگ واردات متمرکز کننده اکسیژن است.

Ashwini کومار Chaubey, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) گفت: “کنکنترترس اکسیژن مفید برای موارد متوسط از Covid-19 بيمار که ممکن است نیاز به اکسیژن کم پشتیبانی می کند. آنها تبدیل اتمسفر هوا به اکسیژن درمانی که دارای غلظت 90 تا 95 درصد است.”

به عنوان دستگاه مرتفع نیاز برای حمل و نقل و جایگزینی سنگین سیلندر اکسیژن آنها می تواند قرار داده شده در این بخش که در آن چنین بیماران ارائه مراقبت, او گفت:. این دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد در Covid مراکز مراقبت و راه آهن مربیان شده اند که repurposed به عنوان Covid مراکز مراقبت. او افزود که آنها به خصوص در مناطق دور افتاده که در آن محدودیت های لجستیکی ممکن است مانع مستمر تامین اکسیژن سیلندر.

“هیچ جامعه انتقال’

تا به 37,724 موارد جدید تشخیص داده شد در 24 ساعت گذشته. در حال حاضر, وجود دارد تا به 4,11,133 عفونت فعال. با وجود بیش از چهار لاخ فعال عفونت های MoHFW را حفظ کرده است که هیچ جامعه انتقال در کشور است. راجش Bhushan, افسر, ویژه, وظیفه, MoHFW گفت: “سازمان جهانی بهداشت برگ آن را به کشورهای عضو اعلام آن است که آیا جامعه انتقال یا نه. هند هنوز اعلام این مرحله است.”

تعداد آزمایشات انجام شده در جولای 22 بود 3.43 لاخ. تجمعی آزمون عبور کرده اند 1.47 کرور.

در تست VK پل, عضو, NITI Aayog گفت: “ما در حال حاضر شروع به تست بیش از سه لاخ نمونه در روز است. ما را تقویت ما ظرفیت برای شرکت در آزمون پنج لاخ نمونه یک روز بعد از این تا 10 لاخ نمونه در یک روز است.”

بهبود نرخ بهبود یافته است برای یک هفته به تعداد موارد جدید به طور پیوسته در حال افزایش است هر روز.

حتی به عنوان نرخ متوسط ملی بازیابی شده است و 63 درصد در طول هفته گذشته مکان هایی مانند دهلی نو و لاداخ ارسال داشته اند بیش از 80 درصد میزان بازیابی. Telangana, Haryana آندامان و نیکوبار دیده می شود بیش از 75 درصد بیماران بهبود می یابند در حالی که Odisha, آسام, Chhattisgarh گجرات و راجستان باید بیش از 70 درصد بهبود نرخ آزادی مطبوعات توسط MoHFW گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de