India Digital Summit, IAMAI, BJP, Jay Panda, data privacy, Personal Data Protection Bill, Baijayant Pandaکابینه در حال حاضر این لایحه را تصویب و در عمده امتیازی به خارج از کشور بازیکنان یک بند کاهش یافته که نیاز به ذخیره سازی یک آینه کپی از تمام اطلاعات شخصی در داخل کشور.

در زمانی که یک انتخاب کمیته ای از مجلس شورای اسلامی است که مطالعه حفاظت از اطلاعات شخصی لایحه BJP معاون رئیس جمهور Baijayant پاندا گفته است که اگر حریم خصوصی یک حق اساسی است اما نمی تواند مطلق استانداردهای تعریف آن است که بسیاری از فعالان خواستار هستند. پاندا که برای اولین بار معرفی یک لایحه در حفظ حریم خصوصی داده ها و حفاظت در مجلس سه سال پیش وجود دارد گفت: نمی توان مطلق استانداردهای لازم برای حفظ حریم خصوصی مانند اجازه می دهد با استفاده از بیومتریک در زمان فعلی که ما دیگر زندگی در قرن 14.

“ما با کمال میل حاضر به دور ما اطلاعات خصوصی به برنامه های” پاندا گفت: در حالی که صحبت کردن در 14th هند دیجیتال اجلاس سازمان IAMAI. این رویداد 14th هند دیجیتال اجلاس سازمان IAMAI خواهد بود avaialble زنده مالی اکسپرس آنلاین. او در ادامه تاکید کرد که در صورت به رسمیت شناختن و دیگر چنین فن آوری تبدیل خواهد شد رایج در پنج سال آینده وجود دارد و باید کنترل و توازن برای حفظ حریم خصوصی و نه مطلق استاندارد. پاندا گفت: حریم خصوصی یک حق اساسی است اما نیز وجود دارد 5 استثنا به آن مانند امنیت ملی و اداره خدمات که در آن دولت می تواند به دنبال اطلاعات.

اخبار مرتبط

با توجه به محلی سازی داده, او گفت:, آن را برخی از زمان بیشتری برای حل و فصل به عنوان ذینفعان داشتن واگرا views. “وجود دارد تقاضا برای محلی سازی است و در مقابل تقاضا به اصرار محلی سازی. این موضوع را برخی از زمان برای حل و فصل,” او اضافه شده است. کمیته انتخاب است که بحث حفاظت از اطلاعات شخصی لایحه در میان تظاهرات توسط مخالفان گفت که حق حریم خصوصی شهروندان است به خطر بیافتد.

کابینه در حال حاضر این لایحه را تصویب و در عمده امتیازی به خارج از کشور بازیکنان یک بند کاهش یافته که نیاز به ذخیره سازی یک آینه کپی از تمام اطلاعات شخصی در داخل کشور. این است که خروج از توصیه های عدالت Srikrishna کمیته که گفته بود که در حالی که داده های شخصی را می توان پردازش و ذخیره شده در خارج از کشور یک آینه کپی نیاز به ذخیره شده در هند.

آمریکا مبتنی بر شرکت ها و اتحادیه اروپا ابراز کرده رزرو در این جنبه بود و حتی نوشته شده به دولت ابراز نگرانی های خود را. اما مهم اطلاعات شخصی و اطلاعات است که طبقه بندی به عنوان حساس نیاز به ذخیره و پردازش در کشور و در اینجا خواهد بود وجود دارد هیچ ارائه فقط نگه داشتن یک آینه کپی در داخل کشور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de